Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№642 від 27.09.2011 року


 

                             УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

              ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

           РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 27.09.2011 року         селище Гусятин         №642

 

Про затвердження плану заходів

з упровадження інклюзивного навчання

у загальноосвітніх навчальних

закладах району

 

          На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня   2011р. №872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», пункту 2 протоколу №58 засідання Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року, розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 12 вересня 2011 року №720 «Про затвердження плану заходів з упровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області» та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство:

 

               1.Затвердити план заходів з упровадження інклюзивного навчання у Гримайлівській обласній комунальній санаторній школі-інтернат, що додається.

     2.Гримайлівській обласній комунальній санаторній школі-інтернат рекомендувати:

         2.1.Забезпечити організацію виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах бюджетних призначень, передбачених у відповідних бюджетах.

         2.2.Про проведену роботу інформувати сектор контролю апарату райдержадміністрації щороку до 25 вересня упродовж терміну реалізації заходів.

     3.Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити узагальнення проведених заходів і про стан реалізації розпорядження інформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації щороку до 28 вересня упродовж терміну його виконання.

 

 

                                                          2

4.Визнати таким, що втратило чинність, доручення голови районної державної адміністрації від 28.01.2010 року №5 «Про запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району на період до 2012 року».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Собаню О.В.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                    Я.Є.УГЛЯР

 

 

 

 


 

                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

 від 27.09.2011 р.№ 642

 

ПЛАН

заходів з упровадження інклюзивного навчання

у Гримайлівській обласній комунальній санаторній школі-інтернат

 

1.Вжити заходів щодо утворення на базі Гримайлівської обласної комунальної санаторної школи-інтернат навчально-методичний ресурсний центр педагогічних кадрів для роботи з дітьми з особливостями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчання, залучати фахівців і використовувати обладнання зазначеної школи з метою поліпшення навчання дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в класах з інклюзивним навчанням загальноосвітнього навчального закладу.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

2011-2012 роки

2.Забезпечувати організаційно-фінансові засади для впровадження інклюзивного навчання (архітектурна доступність приміщень, спеціальне обладнання, інформаційно-технічне, кадрове та навчально-дидактичне забезпечення).

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

3.Забезпечити спеціальними підручниками і наочними дидактичними посібниками для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

4.Вивчити можливість щодо введення до штатного розпису посади вчителя-дефектолога, практичного психолога за наявності контингенту учнів.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

 

 

 

 

2

 

5.Організувати підвезення учнів з порушеннями опорно-рухового апарату до місця навчання (проживання) спеціально обладнаними транспортними засобами у супроводі підготовленого персоналу.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

6.Створити умови для безперешкодного доступу до будівель і приміщень навчального закладу з інклюзивним навчанням дітей з вадами опорно-рухового апарату, зокрема тих, що пересуваються на візках, та дітей з вадами зору, забезпечити їх індивідуальними корекційними засобами навчання.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

7. Передбачити під час складання проектів  бюджетів  на 2012 та наступні роки збільшення обсягу видатків для виконання плану заходів, спрямованих на впровадження у навчальному закладі інклюзивного та інтегрованого навчання.

Гримайлівськаобласна комунальна санаторна школа-інтернат

Постійно

 

 

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                     Б.С.СЕМКІВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги