Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№626 від 20.09.2011 року


 

 

 

                                    УКРАЇНА

  ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                         ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       

                            РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від 20.09.2011 року         селище Гусятин         №626

 

 

Про попередні підсумки збирання

ранніх зернових культур

та стан підготовки господарств

району до проведення комплексу

осінньо - польових робіт

 

У районі завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Обмолочено 20946 га ранніх зернових та зернобобових культур. Валовий збір зерна в початково оприбуткованій вазі складає  101010 тонн,   середня урожайність становить 48,2 ц/га.

За період проведення жнив у господарствах району не зафіксовано грубих порушень техніки безпеки та пожежної безпеки з важкими наслідками. 

            Для завершення виробничого року сільгосптоваровиробникам району необхідно зібрати пізні зернові, технічні та кормові культури, а також підготувати ґрунт і провести посів озимих культур.

Для проведення комплексу осінньо-польових робіт  необхідні кошти в сумі 91,2 млн гривень, з них для проведення збиральних робіт –                               57,1 млн гривень.

Сільськогосподарські підприємства району збирають пізні зернові культури на площі 4837,4 га, технічні – 8867 га, картоплю і овочі – 2389,7 га.

Крім збиральних робіт, необхідно провести підготовку ґрунту та посіяти озимі зернові культури на площі 15400 га, на даний час посіяно озимих зернових 5820 га та озимого ріпаку 4339 га,   виорано на зяб 10954 га.

Для проведення комплексу осінньо-польових робіт поточного року сільськогосподарськими підприємствами району засипано  4320 тонн насіння озимих зернових, або 127,6 відсотки до потреби.

                       Враховуючи вищезазначене, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31.08.2011 року №676 з даного питання,  з метою організованого  проведення комплексу осінньо-польових робіт:

 

1.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

       1.1.Вжити заходів щодо завершення підготовки техніки та збирання пізніх сільськогосподарських культур.

                                         

   

1.2. Забезпечити формування сільгосппідприємствами в повному обсязі насіннєвого фонду озимих та ярих зернових культур для посіву під урожай 2012 року, дотримуватися внесення мінеральних добрив згідно з технологічними нормами.

1.3. Забезпечити підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт машинно-тракторного парку, взяти на постійний контроль забезпечення сільгосппідприємств мінеральними добривами, засобами захисту та організацію проведення посіву озимих культур.

1.4. Разом із керівництвом цукрового заводу організувати роботу бурякоприймальних пунктів, звернувши особливу увагу на кількісні та якісні показники прийнятої сировини.

1.5. Забезпечити контроль за дотриманням агротехнічних вимог під час проведення комплексу осінньо-польових робіт та створення безпечних умов праці.

1.6.Вжити заходів щодо забезпечення населення районів крупами, борошном та хлібобулочними виробами.

1.7.Організувати роботу щодо закупівель зерна  через  ТОВ «Хліб  Інвестбуд» по форвардних  та спотових контрактах  до державного інтервенційного фонду.

1.8. Забезпечити щоденний моніторинг ходу проведення комплексу осінньо-польових робіт.

1.9. Провести організаційну роботу і надати методичну допомогу сільгосптоваровиробникам    у запровадженні енерго- та ресурсозберігаючих технологій при підготовці ґрунту та посіві озимих культур.

1.10. Забезпечити координацію щодо проведення комплексу осінньо-польових робіт, узагальнення результатів і про стан виконання розпорядження інформувати головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та сектор контролю апарату райдержадміністрації  до 02 грудня 2011 року.

             2.Рекомендувати РВ УМВСУ в Тернопільській області сприяти безперешкодному переміщенню збиральної техніки та транспортних засобів, задіяних на збиранні сільськогосподарських культур, на дорогах загальнодержавного та місцевого значення.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                    Я.Є.УГЛЯР
 

Інформаційні послуги