Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№ 610 від 14.09.2011 року


 

                            УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

              ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Від 14.09.2011 року        селище Гусяти                          № 610

 

 Про проведення в районі

Всеукраїнського олімпійького

 уроку та Олімпійського тижня

 

            На виконання резолюції Прим’єр-міністра України від 23. 07. 2011 року   № 31983/1/1 – 11, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30. 08. 2011 року № 669 „Про проведення в районі Всеукраїнського олімпійького уроку та Олімпійського тижня” з метою активізації фізкультурно-спортивної роботи в районі, навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом:

1. Відділам з питань фізичної культури та спорту, освіти райдержадміністрації, районного комунального підприємства „Фізкультурно-спортивного товариства „Колос – спорт для всіх”

1.1. Забезпечити проведення Всеукраїнського олімпійького уроку на території району (відповідно до положення, затвердженого Національним олімпійським комітетом України від 27 січня 2011 року) на центральних площах міст, селищ, сіл, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах, спортивних школах за участю учасників олімпійських ігор, відомих спортсменів, тренерів, випускників навчальних закладів, що мають спортивні досягнення, ветеранів фізичної культури та спорту, представників спортивної громадскості, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.2. Забезпечити проведення Всеукраїнського спортивно-видовищного заходу Олімпійський тиждень на всій території району (відповідно до положення, затвердженого Національним олімпійським комітетом України від 27 січня 2011 року) з обов’язковим включенням до заходів проведення змагань з видів спорту, симінарів, конференцій, форумів, конкурсі, повязаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

2. Відповідальним виконавцем про проведену роботу інформувати сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 15 вересня 2011 року.

3. Відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведених заходів та про виконання розпорядження інформувати управління з питань фізичної культури і спорту  до 20 вересня 2011 року.

 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Собаня О. В.

  

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                      Я. Є. Угляр

        

         

 

 

 

        
 

Інформаційні послуги