Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№582 від 30.08.2011 року


 

 

УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  від  30.08.2011  року         селище Гусятин         №582

 

Про стан фінансово-бюджетної

дисципліни і  використання бюджетних коштів в установах, підприємствах та

організаціях району

 

Результати контрольних заходів, проведених контрольно-ревізійним відділом  в районі  протягом І півріччя 2011 року, свідчать про зростання обсягів фінансових порушень  в установах, підприємствах і організаціях району, що зумовлено послабленням контролю з боку керівників місцевих органів влади та самоврядування, установ і організацій за дотриманням фінансової дисципліни, ефективним використанням бюджетних коштів, збереженням матеріальних ресурсів.

Так, фінансові порушення встановлені у 100 відсотках перевірених об’єктів контролю. Загальна сума виявлених фінансових порушень та недоліків склала 1018,75 тис.грн..

Фінансових порушень, що призвели до втрат, виявлено на  суму 256,09  тис.грн., зокрема, незаконних витрат фінансових і матеріальних ресурсів на165,35 тис.грн., недоотримання фінансових ресурсів  на 90,71 тис.грн.

Фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових іматеріальних ресурсів виявлено на 762,66 тис.грн., в тому числі порушень, пов'язаних із заниженням в обліку вартості активів та їх лишками  на 646,51 тис.грн., завищення потреби в бюджетних коштах, яку не профінансовано – 111,32 тис.грн.

 Найпоширенішими є порушення законодавства зоплати праці та проведення гарантованих виплат фізичним особам, які встановлені в усіх перевірених установах, сплата внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах з оплати праці, проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних робіт і розрахунків, надання в безоплатне  користування земель.

Проведеними ревізіями встановлено втрат доходів Зеленівського  сільського  бюджету через неефективне використання земельних ресурсів на суму 20,85 тис. гривень,  внаслідок використання суб’єктами підприємницької діяльності земельних ділянок на території сільської ради без оформлення договірних відносин та  затягування з укладанням договорів.

У І півріччі 2011 року практично не працювала районна комісія з вивчення причин безприбуткової діяльності суб’єктів господарювання.

З метою забезпечення фінансової дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях району, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та запобігання правопорушенням у бюджетній сфері:

 

1. Інформацію начальника контрольно-ревізійного відділу  в районі  Процківа І.В. про стан дотримання фінансової дисципліни і  використання бюджетних коштів в установах, підприємствах та організаціях району взяти до відома.

2. Керівникам установ, організацій  району, виконкомам сільських,селищних, міських  рад:

2.1. Вжити вичерпних заходів щодо повного усунення фінансових порушень, виявлених у ході ревізій, проведених контрольно-ревізійним відділом  в районі.

2.2. Надати принципову оцінку діям (бездіяльності) керівників підпорядкованих установ, ревізіями в яких встановлені істотні фінансові порушення, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 р. № 1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів».

2.3. На загальних зборах колективів та засіданнях виконкомів сільських, селищних, міських рад  розглядати результати ревізій, проведених  контрольно-ревізійним  відділом в районі з прийняттям відповідних управлінських рішень.

3. Начальникам Державної податкової інспекції та управління Держкомзему в районі:

   3.1. З метою недопущення втрат місцевих бюджетів внаслідок безоплатного використання земель організувати в  сільських радах  інвентаризацію стану використання земель  резервного фонду та запасу. За результатами проведеної роботи забезпечити, в межах компетенції, внесення змін до землевпорядної документації, укладання договорів оренди земель.

3.2 Постійно проводити моніторинг стану виконання власних рішень щодо наданнядозволів на виготовлення землевпорядної документації.

4. Активізувати роботу районної комісії з вивчення причин безприбуткової діяльності суб’єктів господарювання

5. Про виконання розпорядження  інформувати  сектор контролю райдержадміністрації  та контрольно–ревізійний  відділ  в  районі   до  1  жовтня  2011 року.

6. Контроль за виконанням доручення покласти на заступників голови районної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                               Я.Є. УГЛЯР 
 

Інформаційні послуги