Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№ 581 від 30.08.2011 року


                     УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                     ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Від 30.08.2011 року         селище Гусятин                  № 581

                                                        

Про стан виконання  програми

розвиткутуризму

в Гусятинському районі

на 2010-2012 роки

 

 

         З метою  виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.09.2010 року  №498 «Про організацію виконання заходів програми розвитку туризму в Гусятинському районі на 2010-2012 роки», для забезпечення ефективного використання туристичних ресурсів і транзитних можливостей району,  здійснення заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі району за допомогою:

-  створення конкурентоспроможного на національному та міжнародному ринках туристичного продукту, здатного максимально задовольнити туристичні потреби мешканців Гусятинщини та її гостей;

- створення та розвитку матеріально-технічної бази та сучасної інфраструктури туризму, сприятливих умов для залучення інвестицій, підвищення якості та асортименту туристичних послуг;

- розширення мережі туристично-екскурсійних маршрутів, здійснення системної рекламно-інформаційної діяльності, підтримки в’їзного та внутрішнього туризму, зокрема сільського;

-  поліпшення кадрового забезпечення галузі тощо  відділом культури і туризму райдержадміністрації проводиться системна робота.

Зокрема, зібрано та систематизовано необхідну інформацію про наявну туристичну інфраструктуру району: заклади розміщення і сервісного обслуговування туристів, заклади харчування,  транспорт, можливості щодо розвитку сільського туризму, вдосконалення роботи курортів та інші. Дана інформація розміщена на сайті «Гусятинщина туристична» в мережі Інтернет. Розширено мережу екскурсійних маршрутів. Проводиться ряд заходів районного та регіонального значення тощо.

      Однак, аналіз виконання програми розвитку туризму в Гусятинському районі на 2010-2012 роки показав, що при створенні якісного туристичного продукту району виникає ряд проблем.

    

2

Зокрема, потребує модернізації дорожня інфраструктура на територіях, прилеглих до основних туристичних об’єктів, не встановлено інформаційні щити при в’їзді в населені пункти, де розміщуються основні туристичні об’єкти, недостатня робота щодо окультурення територій біля пам’яток архітектури та збереження їх приміщень тощо.

Враховуючи вищенаведене:

1.                     Інформацію відділу культури і туризму райдержадміністрації про стан виконання районної програми розвитку туризму в Гусятинському районі на 2010-2012 роки взяти до відома.

2.                     Відділу культури і туризму, фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад здійснювати постійний контроль за станом виконання діючих програм у сфері туризму.

3.                     Відділу культури і туризму, управлінню економіки райдержадміністрації, управлінню Держкомзему в районі спільно з виконкомами місцевих рад активізувати роботу щодо використання вільних земельних ділянок та негосподарських об’єктів під будівництво туристично - розважальних комплексів та залучення населення до сільського зеленого туризму.

4.                     Відділу культури і туризму райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад та районним центром зайнятості населення  активізувати роботу щодо залучення незайнятого населення до громадських робіт з благоустрою місць для стоянок і короткочасних зупинок туристично-екскурсійних автобусів, окультурення територій біля пам’яток архітектури та історії.

5.                     Гусятинському райавтодору спільно з органами місцевого самоврядування визначити потребу та проводити роботу щодо модернізації дорожньої інфраструктури на територіях, прилеглих до основних туристичних об’єктів.

6.                     Відділу культури і туризму райдержадміністрації про проведену роботу інформувати сектор контролю апарату райдержадміністрації до 01.01.2012 року.

7.                     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Собаня О.В.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                          Я.Є.УГЛЯР

 

                                 О.В
 

Інформаційні послуги