Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№ 580 від 30.08. 2011 року


                УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  від  30.08. 2011  року         селище Гусятин         № 580

 

Про стан і заходи щодо покращення

торговельного обслуговування

населення району

 

Мережа торгового обслуговування населення району охоплює 496 закладів.

Значну питому вагу у структурі торговельних закладів займають об’єкти приватної власності.

У районі продовжується відродження споживчої кооперації.

Значно розширилась мережа торгівлі та ресторанного господарства в сільській місцевості.

Окрім цього, в районі проводиться робота з освоєння законсервованих приміщень системи райспоживспілки. Так, станом на 01.08.2011 року в районі діє 17 торгових підприємств, зокрема 11 сучасних торгових маркетів «Теко».

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств торгівлі та ресторанного господарства району за 7 місяців 2011 року склав 36,8 млн. грн., що становить 101,1 % до рівня минулого року. Товарообіг на 1 особу становить 83,7 грн. проти 70,1 грн. за відповідний період минулого року.

Роздрібний товарооборот підприємств споживчої кооперації району складає 9,2 млн. грн. Ріст становить 105,0 %.

Незважаючи на певні досягнення щодо покращенню торговельного обслуговування населення, існують окремі невирішені проблеми, зокрема:

-         самовільне та безпідставне відкриття приватних закладів торгівлі;

-         порушення правил зберігання продуктів, що швидко псуються, та правил товарного сусідства;

-         допуск до реалізації товарів осіб без пройденого профілактичного медичного огляду.

Враховуючи вищенаведене та з метою наведення порядку на споживчому ринку району, забезпечення населення якісними товарами та захисту прав споживачів:

1. Інформацію начальника управління економіки Фрайнда З. В. про стан і заходи щодо покращення торговельного обслуговування населення району взяти до відома.

2. Управлінню економіки райдержадміністрації спільно з районною радою, відділенням державної служби по боротьбі з економічною злочинністю

 

Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області, районним відділенням УМНСУ в Тернопільській області, правлінням райспоживспілки, управлінням ветеринарної медицини в Гусятинському районі, районною санепідемстанцією, ДПІ в Гусятинському районі здійснити конкретні заходи щодо:

- забезпечення виконання вимог законів України, нормативних документів, що регулюють діяльність у сфері торгівлі, послуг, ресторанного господарства;

виявлення та залучення до оподаткування фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю без державної реєстрації;

ліквідації торгівлі у невстановлених місцях.

3. Виконавчим комітетам сільських, селищних і міських рад забезпечити виконання вимог законодавства при видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі.

4. Виконавчим комітетам Гусятинської селищної ради, Копичинецької та Хоростківської міських рад забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 868 «Деякі питання організації продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків».

           5. Відповідальним виконавцям про проведену роботу та вжиті заходи інформувати сектор контролю райдержадміністрації до 10 січня 2012 року року.

           6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30.08.2010 року №484 «Про стан та заходи щодо покращення торговельного обслуговування населення району».

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно посадових обовязків.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                       Я. Є. УГЛЯР

 

 

 

 

_____________________ Б.В
 

Інформаційні послуги