Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№678 від 17.10.2011 року


                                             УКРАЇНА

        ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                               ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

         ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 Від 17.10.2011 року         селище Гусятин                 №678

 

 Про посилення пожежної безпеки об’єктів                                                                                                                                                                                   та населених пунктів району  в осінньо-зимовий                                                                  

 пожежонебезпечний період 2011/2012 років

         

Відповідно до Закону України “Про пожежну безпеку”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1999 року №1943 “Про стан забезпечення пожежної безпеки та заходи щодо її поліпшення”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 вересня 2011 року № 758 з даного питання та з метою посилення протипожежного захисту населених пунктів та об`єктів в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період:

           1.Затвердити заходи щодо забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об`єктів району в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2011/2012 року (додаються).

          2.Упродовж жовтня поточного року провести засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації з розглядом питання про стан виконання структурними

підрозділами  районної державної адміністрації Закону України “Про пожежну безпеку”, попередження пожеж і загибелі людей на них.

         3.Відповідальним виконавцям забезпечити виконання розпорядження, про що інформувати сектор контролю апарату райдержадміністрації  до 10 лютого 2012 року.

          4.Відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації спільно з районним відділом Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області забезпечити координацію та узагальнення проведеної

 

роботи і про стан виконання розпорядження інформувати Управління Держтехногенбезпеки у Тернопільській області до 12 лютого 2012 року.

          5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від   03.06.2011 року №401  «Про посилення пожежної безпеки об’єктів та населених пунктів району у весняно-літній пожежонебезпечний період 2011 року».

         6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника начальника районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області Мацка А.М. та залишаю за собою.

 

Перший заступник

голови районної державної адміністрації                           Я.Є. УГЛЯР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 17.10.2011 р. №678

 

З А Х О Д И

щодо забезпечення пожежної безпеки населених пунктів

та об`єктів району в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2011/2012 року

 

1.    Провести засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з розглядом питання про стан виконання актів законодавства, розпорядчих документів голови обласної державної адміністрації та власних рішень з питань забезпечення пожежної безпеки, попередження пожеж та загибелі людей у населених пунктах і на об`єктах в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Жовтень 2011 року

 

2.  Вжити заходів з виконання доручення Президента України від 16.07.2001 року № 1-14/897 щодо збереження боєздатності пожежних команд в господарствах, а при необхідності здійснити їх передачу органам місцевого самоврядування, для чого передбачити в бюджетах усіх рівнів забезпечення фінансування цих формувань.

 

Управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств

І квартал 2012 року

3.  Забезпечити створення та функціонування місцевих пожежних команд, у першу чергу в селищах міського типу та селах, на базі професійних пожежних частин і в тих населених пунктах району, де відсутні будь-які види пожежних формувань. Їх фінансування та матеріально-технічне забезпечення здійснювати відповідно до статті 27 Закону України  “Про  пожежну безпеку”.

 

Виконавчі комітети міських, селищних, сільських рад

І квартал 2012 року

4.    Забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2001 року №150 (зі змінами) щодо порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень.

 

Районний відділ УМНСУ в Тернопільській області

Постійно

 

5.    Вжити необхідні організаційні заходи щодо попередження загибелі на пожежах самотніх та похилого віку громадян та осіб, які зловживають алкогольними напоями, проведення агітаційно-масової роботи з населенням щодо недопущення виникнення пожеж з причини необережного поводження з вогнем, обов`язкове проведення навчання населення  правилам пожежної безпеки.

                                                                        

Виконавчі комітети міських,  селищних, сільських рад,

районний відділ УМНСУ в Тернопільській області

                                                                        Постійно

 

6.    Зобов`язати керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, дитячих дошкільних установ, навчальних, лікувальних, культурно-освітніх і видовищних закладів, готелів та інших об’єктів з масовим перебуванням людей своїми наказами визначити відповідальних за дотримання протипожежного режиму, забезпечення справності приладів опалення, електроустановок, технологічного обладнання, організувати огляд приміщень після закінчення роботи.

 

Відділи освіти, культури і туризму, охорони здоров”я райдержадміністрації, районний відділ  УМНСУ в Тернопільській області

Жовтень 2011 року

 

8.  Організувати проведення перевірок протипожежного стану об`єктів, для чого провести перевірку стану пожежної безпеки виробничих, складських та інших приміщень, підготовленість їх у протипожежному відношенні до експлуатації в осінньо-зимових умовах. Вилучити пожежонебезпечні електронагрівальні прилади, заборонити використання відкритого вогню для відігрівання замерзлих водогінних та опалювальних систем.

 

Районний відділ У МНСУ в Тернопільській області

ІV квартал 2011 року-

І  квартал 2012 року

 

9. Забезпечити посилення особовим складом підрозділів відомчої, добровільної, місцевої пожежної охорони в осінньо-зимовий період профілактичних заходів, забезпечити суворий контроль за дотриманням правил пожежної безпеки, експлуатації опалювальних систем та установок, проведенням зварювальних та інших вогневих робіт, справністю засобів пожежної сигналізації та джерел водопостачання. Здійснити ряд практичних заходів з підготовки джерел протипожежного водопостачання до експлуатації в зимовий період, для чого люки пожежних водоймищ та гідрантів закрити кришками та утеплити.

 

Районний відділ УМНСУ в Тернопільській області

ІV квартал 2011 року

 

 

10. Організувати перевірки технічного стану розташованих на об’єктах автоматичних систем пожежної сигналізації та пожежогасіння, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водогону та інших джерел водопостачання, підготувати їх до експлуатації в умовах низьких температур.

 

Районний відділ УМНСУ в Тернопільській області

ІV квартал 2011 року

 

11. Зобов`язати керівників дитячих дошкільних установ, навчальних, лікувальних, культурно-освітніх і видовищних закладів, готелів, об`єктів з  масовим перебуванням людей відпрацювати з обслуговуючим персоналом дії згідно з планами евакуації на випадок виникнення пожежі.

 

Відділи освіти, культури і туризму, охорони здоров”я райдержадміністрації, районний відділ У МНСУ в Тернопільській області

ІV квартал 2011 року

 

12. Зобов`язати керівників перевірити у виробничих, складських, адміністративних та інших приміщеннях справність пристроїв для виклику пожежної охорони, за необхідності їх відновити та відремонтувати.

 

Відділи освіти, культури і туризму, охорони здоров”я райдержадміністрації, районний відділ У МНСУ в Тернопільській області

ІV квартал 2011 року

 

13. Об`єкти з масовим перебуванням людей, культові споруди забезпечити нормативною кількістю первинних засобів пожежогасіння, справними системами виявлення та гасіння пожеж.

 

Відділи освіти, культури і туризму, охорони здоров”я райдержадміністрації, районний відділ У МНСУ в Тернопільській області, виконкоми місцевих рад

ІV квартал 2011 року

І квартал 2012 року, постійно

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                    Б.В. СЕМКІВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги