Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виїзд „мобільного соціального офісу”


 

                                

 

     З метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки за принципом „єдиного вікна",   здійснено виїзд „мобільного соціального офісу" в м.Хоростків Гусятинського району. У роботі „мобільного соціального офісу" взяли участь спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації.

      Під час виїзду члени „мобільного соціального офісу"  інформували мешканців, що проживають на  території міської ради,  щодо діючого законодавства та заходів соціального захисту населення з питань надання різних видів соціальних допомог.

Також було прийнято заяви та відповідні документи від громадян, які потребують додаткової соціальної підтримки в вигляді надання допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку, допомоги при народженні дитини, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, компенсації по догляду за інвалідом І групи та інші.

Державні соціальні інспектори управління праці також побували в сім’ях з дітьми де мали змогу переконатися, що суми державної соціальної допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до 3-х річного віку використовують  їх одержувачі -цілеспрямовано.

 
 

Інформаційні послуги