Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.05.12 | 18:17

Подарували увагу та надію

 16 травня голова районної ради Надія Хоптян, директор Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк, заступник голови районної державної адміністрації Роман Сагайдак, голова фракції Партії Регіонів в обласній раді Павло Федик, депутат обласної ради Іван Кісь, ведуча каналу ТV 4 Галина Мацейків, редактор районної газети Марія Гайдук побували у с. Оришківці, де відвідали жінку-інваліда Надію Миськів, що проживає разом з племінником. Представники делегації вручили п. Надії інвалідний візок, адже до цього часу вона пересувалася за допомогою табуретки. Незважаючи на своє непросте життя, жінка та племінник, що її доглядає (рідна сестра померла 40 днів тому), підтримують зразкову чистоту своєї садиби. Н.Миськів була дуже вдячна представникам влади за зроблений подарунок, бо тепер у неї з’явилось більше можливостей відчути себе повноцінною людиною.

Далі делегація оглянула місцеву церкву Покрови Пресвятої Богородиці та поспілкувалися із священиком та парафіянами. Голова районної ради Надія Хоптян зробила пожертву у храмі. Після чого всі відвідали школу, де зустрілися з директором школи. Директор подякувала районній владі за підтримку та висловила сподівання, що найближчим часом буде завершено будівництво  нового корпусу школи.     

З Оришковець делегація направилася в Копичинці, де побувала в музеї театрального мистецтва. Дитектор музею Руслана Савка представила гостям експозицію музею. Крім того, перебуваючи у Копичинцях, гості відвідали 27-річну Ніну Данилевич, інваліда дитинства. Незважаючи на свою ваду дівчина опанувала мистецтво вишивки і тепер дивує всіх своїми роботами та своїм оптимізмом. Залежно від настрою дівчини на полотно виливаються веселі та сумні вишивки. Директор Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк пообіцяв незабаром подарувати дівчині сучасний інвалідний візок на електричних батареях. Крім того обговорювалася можливість її перебування в одному із кращих санаторіїв м. Саки. На прощання всі присутні побажали Ніні ще більше оптимізму в житті, і щоб її роботи були лише у веселих кольорах.

 

Інформаційні послуги