Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 20.01.11 | 14:37

У гостях в Геріатричному відділенні м.Копичинці

У геріатричному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району, згідно християнських традицій підопічним закладу 18 січня на Святвечір, було подано Святу вечерю. Мешканців закладу прийшли щедрувати учні Копичинецьких №1, №2 шкіл. Діти   побажали стареньким     міцного здоров’я, благополуччя та активного довголіття.

         19 січня – у день Богоявлення Господнього голова районної ради Надія Андріївна Хоптян,  та директор територіального центру Галина Романівна Демидась в черговий раз провідали мешканців геріатричного відділення м.Копичинці. Там на постійному проживанні перебуває 22 людини. Надія Андріївна зустрілася з мешканцями даного закладу, поцікавилася, як змінилися умови їхнього проживання з часів минулого візитупривітала їх із святом Водохреща та вручила   подарункові фруктові набори та передала вітання від голови райдержадміністрації Степана Турецького .

         Настоятелем греко – католицької церкви отцем Ігорем Середою проводилося богослужіння, посвячення води, а також працівниками геріатричного відділення приготовлено святкові обіди, для підопічних закладу. Мешканці закладу вкотре щиро подякували гостям за опіку над ними. Зустріч була зворушливою, теплою і щирою.

 

Інформаційні послуги