Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Районна державна адміністрація

Голова районної державної адміністрації


 

 

БАТІГ ВІТАЛІЙ СТЕПАНОВИЧ -

голова районної державної адміністрації

Батіг Віталій Степанович народився 20 травня 1979 року в смт.Гусятин. Освіта -  повна вища.    У 2001 році  закінчив Бучацький інститут  менеджменту і аудиту за спеціальністю  «Облік і аудит», отримав кваліфікацію  економіст. У 2012 році -  Тернопільський  Національний  економічний університет за спеціальністю «Банківська справа», отримав  кваліфікацію  магістр з банківської справи. Депутат районної ради 6 скликання. Працював комерційним директором МП,  приватним підприємцем, менеджером, з червня 2006 року – начальник  Гусятинського  відділення АТ «Райффайзен банк Аваль».

 Одружений, разом з дружиною Надією Петрівною виховують двох синів-школярів.

 

Указом Президента України №541/2015-рп від 21.05.2015 року призначений головою райдержадміністрації.

 

   

      

   

 

 

 

       ГУСЯТИНЩИНА ВІТАЄ ВАС НА НАШІЙ СТОРІНЦІ

 Відтепер, завітавши на наш сайт, ви зможете дізнатися про чудову місцину України – Гусятинщину, або ще як її називають - Надзбруччя.

Гусятинський край - батьківщина Северина Наливайка, Богдана Лепкого, Дениса Лукіяновича, Дмитра Макогона, Івана Левицького, Дениса Січинського, фізика - електротехніка Івана Пулюя.

Будемо завжди раді зустрічати вас у нашому районі. Мальовнича подільська природа із багатющою флорою, серед якої - Подільські Товтри, які за дивовижне розмаїття медоносного зілля названі дзвінким, мов пісня, іменем - Медобори; цілющими водами в поєднанні з вигідним географічним розташуванням, створюють сприятливі умови для рекреації, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності.

На території району знаходиться понад 180 пам’яток історії та культури, своєрідною цінністю якої є Збруцький ідол.

Наш край порівняно невеликий за територіальними та демографічними показниками, але гідний та повноцінний представник Української держави Завітайте до нас і вас зустрінуть хлібом-сіллю гостинні люди, запропонують дружні стосунки, знайдуться надійні партнери в роботі, для вас прозвучить чарівна українська пісня.

Сподіваємося, що наше знайомство, співпраця сприятимуть тому, аби розквітала й могутнішала Українська незалежна держава, міцнів добробут людей.
 

Інформаційні послуги