Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Соціальна сфера / Фізкультура і спорт

Розвиток фізкультури с спорту в районі


З метою реалізації державної молодіжної політики та популяризації видів спорту  підвищення спортивної майстерності у районі у 2017 році проведено ряд масових заходів

    З 09 березня по 09 квітня 2017 року у районі проведено ХІІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця». Цьогорічна акція була присвячена збору коштів для закупівлі обладнання, яка забезпечить лікування та якісну діагностику вад зору у дітей Тернопільської області.      В акції було залучено  40 волонтерів. В результаті проведення акції зібрано 10,5  тис. гривень. Зібрані кошти перераховані в державний ощадний банк. 

25 червня проведено   урочисте   зібрання   та   відзначення   представників молодіжного активу, лідерів молодіжних громадських організацій, учнівської та студентської молоді та нагородили їх подяками від голови районної державної адміністрації та голови районної ради. 

    У районі проводилася відповідна робота щодо забезпечення протягом літнього періоду 2017 року ефективного оздоровлення і повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування. У районі проживає 6 635 дітей віком від 7 до 17 років. В оздоровчих закладах  оздоровлено протягом літного періоду 2017 року  3 650 дітей, що становить 55 % від загальної кількості дітей шкільного віку (охоплено оздоровленням 166 дітей ( 21 день), що становить 2,5 % від загальної кількості охоплених послугами оздоровлення та 3 485 дітей охоплено послугами відпочинку,  що становить 52,5 %).    

 З 01 по 14 липня 2017 року 57 дітей із числа пільгових категорій відпочивали в дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» в смт. Скала-Подільська, Борщівського району (кошти з районного бюджету 150 тис. гривень, 10 тис. гривень - бюджет Гримайлівської селищної ради об’єднаної територіальної громади).    

     Станом на 01 січня 2018 року згідно розподілу путівок  за рахунок коштів державного бюджету в Українському  дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) оздоровлено 16 дітей пільгових категорій та в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (с.Пуща–Водиця Київська область) -22 дітей.

       З 30 липня по 08 серпня 2017 року 3 дітей з району, батьки яких є учасниками АТО, відпочивали  в  комунальному закладі «Дитячий  заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» (Херсонська область, Генічеський район, Арабатська стрілка).

         15 грудня в районному будинку культури відбулася святкова програма «Миколай дарує радість» для дітей учасників антитерористичної операції. За кошти з районного бюджету у сумі 20 тис. гривень придбано солодкі новорічні подарунки для 110 дітей.

         Протягом  2017 року спільно з районним комунальним підприємством фізкультурно – спортивним товариством „Колос – спорт для всіх” проводились спортивні змагання, фестивалі, спартакіади, забезпечувалась участь спортсменів району в обласних, всеукраїнських іграх з метою залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, активного дозвілля молоді, популяризації та пропаганди здорового способу життя як протиставлення явищам та шкідливим звичкам-наркоманії, палінню, алкоголізму, залучення населення до масового спорту, покращення якості та тривалості активного життя, розвитку спорту, забезпечення виховання молоді в дусі олімпізму.

    Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  спільно із районним комунальним підприємством «Фізкультурно-спортивне товариство „Колос – спорт для всіх”   та районною федерацією футболу організовано та проведено більше двадцяти спортивно масових заходів. А саме: настільний теніс, волейбол, шахи, міні-футбол, легкоатлетичні пробіги (кроси). Проводилися відкриті спортивно-масові заходи для студентів та учнів загальноосвітніх шкіл району, а саме: легкоатлетичний крос, турніри з міні-футболу та пляжного волейболу  присвячених Дню молоді, Дню Незалежності України та Дню фізичної культури та спорту.

          11 червня 2017 року на стадіоні «Нічлава» с. Яблунів відбулися ХХVІІ сільські спортивні ігри Гусятинщини, 7 команд прийняли участь.

   У Гусятинському районі в 2017 році 22 команди населених пунктів району прийняли участь в чемпіонаті району з футболу. В кубку Гусятинського району з футболу взяли участь 15 команд. Також команда району брала участь у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубків Тернопільської області з футболу серед аматорських команд 2017 року.

      У 2017 році з районного бюджету виділено 150 тис. гривень та 100 тис. гривень з місцевого бюджету (м. Копичинці) для участі футбольної команди району у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубків Тернопільської області з футболу серед аматорських команд 2017 року.

             У грудні 2016 року  та у 2017 році  з районного бюджету було виділено 15  тис. гривень для забезпечення інвентаря для благоустрою спортивного майданчику із синтетичним покриттям (відновлення покриття), враховуючи стан та особливості його використання, який знаходиться у смт Гусятин, вул. Суходільська 9.

    У 2017 році проведено профілактичний ремонт і благоустрій спортивного майданчику зі синтетичним покриттям, який знаходиться у смт Гусятин.

   Сектору у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації на проведення спортивно-масових заходів у 2017 році виділено 14 тис. 200 грн, а на проведення молодіжних заходів 20 тис. гривень.Дивіться також

 

Інформаційні послуги