Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підведено підсумки командно-штабних навчань

16.08.2019 | 14:37

В рамках проведення командно-штабних навчань з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області з виконання завдань під час несприятливих

погодних умов в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років сьогодні відбулася он-лайн нарада під керівництвом т.в.о.голови облдержадміністрації Івана Крисака.

more...

Як реалізовується реформа Нової української школи в області (відео)

16.08.2019 | 12:57

Головна мета Нової української школи – створити навчальний заклад, у якому буде приємно навчатись і який даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Про це розповіла начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома в ефірі "Файного ранку" на телеканалі UA: Тернопіль.

more...

Цифрові громади. Як сайту ОТГ стати дієвим порталом електронної демократії

16.08.2019 | 12:53

З чого починається взірцева громада? Хтось скаже — з рівних доріг, якісної освіти, допомоги малому бізнесу. Звісно ж, складових успішності чимало, та всіх їх можна досягти за однієї простої умови — що у громаді пануватиме демократія. Сьогодні у рубриці Цифрові громади Програма DOBRE радить ОТГ, як у декілька кліків перетворити сайт громади на портал електронної демократії.

more...

Заяву щодо проходження військової служби альтернативно розглядали на засіданні комісії

16.08.2019 | 11:49

Заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда провела засідання комісії з питань альтернативної  (невійськової) служби.

more...

Ігор Гайдук провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

16.08.2019 | 10:15

Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні у РДА. Роботу очолив заступник голови комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

more...

Питання децентралізації обговорювали в райдержадміністрації

16.08.2019 | 09:23

У районі з робочою поїздкою побували представники Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування на чолі із його директором Віктором Литвинчуком.

more...

Розпочалося дводенне командно-штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Тернопільської області

15.08.2019 | 17:20

15 серпня на Тернопільщині розпочалось дводенне командно-штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області з виконання завдань під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

more...

Дітей без щеплень проти кору не допускатимуть до навчання

15.08.2019 | 14:58

Засідання районного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів з кору очолила сьогодні заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда.

Присутні зібралися, щоб вкотре обговорити стан епідемічної ситуації в районі із захворюваності на кір та організацію протиепідемічних заходів.

more...

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

15.08.2019 | 12:11

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

more...

Газлайтинг – різновид психологічного насильства

15.08.2019 | 12:09

Насильство – це, всупереч поширеній думці, не лише фізичні вияви агресії. Словесні образи, маніпуляції, погрози, переслідування, приниження теж можуть завдати постраждалому значної шкоди.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги