Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Звернення щодо економного використання електроенергії та розрахунків за спожиті енергоносії

19.08.2015 | 10:52

Шановні громадяни!

У зв`язку з складним становищем в електричній галузі держави просимо вас економно та раціонально  витрачати електроенергію та своєчасно розраховуватися за спожиті енергоносії.

 

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

01.01.1970 | 03:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Побутові відходи - це сировина і енергія, відходи необхідно збирати, переробляти і повторно використовувати»,- зазначив представник компанії Технік

28.08.2015 | 14:19

Відбулася чергова ділова зустріч голови райдержадміністрації Віталія Батога,  голови районної ради Василя Бойчука, селищного голови Михайла Савчука та керівників окремих служб з  представником компанії Технік, яка займається переробкою відходів.

more...

6 вересня в Гусятині великий футбол

28.08.2015 | 14:07
 Товариська зустріч  ветеранів ФК "Динамо" та  футболістів Гусятинщини відбудеться на стадіоні «Збруч» селища Гусятин  6 вересня. more...

Ми хочемо бачити вільний рух між Україною та ЄС якомога швидше - зустріч Петра Порошенка з Дональдом Туском

28.08.2015 | 12:08

Президент Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск під час зустрічі у Брюсселі обговорили низку питань, в першу чергу, щодо ситуації на Донбасі і необхідних кроків для деескалації, наголосивши на необхідності імплементації Мінських домовленостей.

more...

Говорили про надання роз’яснень стосовно шляхів реалізації прав віруючих громадян щодо виконання свого обов’язку перед державою під час мобілізації

28.08.2015 | 11:47

Заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда провела робочу нараду з заступником начальника управління праці  та соціального захисту населення райдержадміністрації Володимиром Кривим та головним спеціалістом  сектору оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Богданом Козелком.

more...

Проблеми медицини району обговорили на нараді

28.08.2015 | 11:44

Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг провів нараду  за участю голови районної ради Василя Бойчука, першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука, завідуючого сектором охорони здоров’я Євгена Пожарнюка, в.о.начальника фінансового управління Андрія Цимбалюка з керівниками та головними бухгалтерами  комунальних  лікарень та центру первинної медико-санітарної допомоги.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги