Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

21.08.2019 | 15:27

На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.

more...

Узгоджено організаційні моменти свята

21.08.2019 | 11:17

 25 серпня у селі Сидорів відбудеться загально районне свято, приурочене Дню Незалежності України та свято замку Калиновського.

more...

12 краянам виділено допомогу на лікування

20.08.2019 | 12:28

Засідання   комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації відбулося сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука.

more...

#CпоживачВМережі: як захиститися від недобросовісних Інтернет-продавців

20.08.2019 | 11:16

Чимало з нас користуються Інтернетом, аби, не виходячи з дому, придбати необхідні товари. Втім, ніхто не застрахований від зустрічі із недобросовісними продавцями. Як захистити свої гроші та нерви?  Перш ніж здійснити покупку, з’ясуйте:

more...

Звернення громадян за призначенням пенсії відбуватимуться в “один дотик”

20.08.2019 | 08:49

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду.

more...

Нараду за участю керівників сільгосппідприємств відбулася сьогодні

19.08.2019 | 15:49

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств. Крім того, у нараді брали участь начальник Гусятинської ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ольга Біленька, майстер «Технобудцентру»  Василь Івачевський, в.о. райвійськкома  Павло   Ярмоленко.

more...

Доступних ліків стало більше: набрав чинності новий Реєстр

19.08.2019 | 13:01

МОЗ України затвердило новий перелік препаратів програми «Доступні ліки». Упродовж наступних шести місяців українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2 типу та бронхіальною астмою зможуть отримати 78 препаратів абсолютно безоплатно, ще 176 - з невеликою доплатою.

more...

День Незалежності України відзначимо разом у с. Сидорів

19.08.2019 | 12:35

Під керівництвом  заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України,  Дня Незалежності України та свята замку Калиновського у с. Сидорів.

more...

Про передачу окремого майна йшлося у райдержадміністрації

19.08.2019 | 12:23

У  першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука  відбулася робоча зустріч за участю голови районної ради Василя Бойчука, міського голови Копичинецької ОТГ Павла Лосика та керівників галузі освіти райдержадміністрації та об’єднаної територіальної громади  Оксана Кащишин та Любов Білик.

more...

Про проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України йшлося на відеонараді

19.08.2019 | 10:51

У відеонараді, яка відбулася під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Івана  Крисака    взяли участь  перший заступник  голови  районної державної адміністрації Ігор Гайдук, голова районної ради Василь Бойчук, заступник голови РДА, представники об’єднаних територіальних громад, керівники окремих районних структур.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги