Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціально-незахищені верстви населення при оплаті комунальних послуг отримають компенсації

30.09.2014 | 12:05

З основними заходами Уряду щодо посилення соціальної підтримки населення при оплаті житлово-комунальних послуг можна ознайомитися тут

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

01.01.1970 | 03:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

30.10.2014 | 16:31

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.

more...

Рада з кадрових питань Головного управління ДФС у Тернопільській області розпочала прийом документів

30.10.2014 | 16:26

Рада з кадрових питань Головного управління ДФС  у Тернопільській області розпочала прийом документів від кандидатів, які мають намір зайняти посади начальників об’єднаних державних податкових інспекцій. Документи та інформація про кандидатів прийматимуться з 28 жовтня по 3 листопада 2014 року включно.

more...

Програма “Економічний розвиток громад” для сільських, селищних територіальних громад

30.10.2014 | 15:52

Інформує про те, що з метою підтримки суспільно-економічних ініціатив членів територіальних громад сіл та селищ цільового регіону Західноукраїнський ресурсний центр (далі – ЗУРЦ) у рамках програми “Економічний розвиток громад” (далі – Програма) за фінансової підтримки Фонду Ч. Ст. Мотта оголошує конкурс пропозицій, спрямованих на втілення проектів з економічного розвитку.

more...

Конкурс органів місцевого самоврядування у проекті Фонду Демократії ООН (UNDEF)

30.10.2014 | 15:47
З метою упровадження кращих практик демократичних процедур у повсякденну роботу органів місцевого самоврядування України (далі – ОМС) Західноукраїнський ресурсний центр оголошує конкурс з відбору ОМС для участі у проекті “Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України”, який фінансується за рахунок Фонду Демократії ООН (UNDEF). more...

Про підвищення рівня заробітної плани на окремих підприємствах йшлося на засіданні робочої групи

30.10.2014 | 15:07

Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський  провів засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.  На засіданні комісії заслухано підприємства «Елегант», «Терапласт» та ТОВ «Метпластсервіс» щодо  рівня заробітних плат найманих працівників, легалізації  робочих місць.

more...

Про реалізацію в районі заходів щодо соціальної підтримки населення йшлося під час зустрічі в РДА

30.10.2014 | 11:34

Робоча зустріч  відбулася в голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського  з начальником управління праці та соціального захисту населення Олегом Головатим та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксаною Добровольською.

more...

23 громадяни з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції звернулися в управління праці за допомогою

30.10.2014 | 10:38

 Засідання координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення   антитерористичної операції відбулося сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди.

more...

Проведено нараду з питань теплозабезпечення галузей гуманітарного спрямування

30.10.2014 | 08:28

 Заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда провела нараду за участю представників галузей освіти, охорони здоров’я, культури та фінансового управління .

more...

Швидке створення коаліції працюватиме на реформи - Глава держави

29.10.2014 | 16:08

Президент України Петро Порошенко задоволений результатами своєї політичної сили на виборах до Верховної Ради і переконаний, що швидке створення на її основі коаліції дозволить, нарешті, розпочати реформи.

more...

На засіданні спостережної комісії

29.10.2014 | 16:04

Засідання районної спостережної комісії відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Надія Галабарда, заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії, ознайомила присутніх з питаннями, які винесені для розгляду.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги