Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Волонтери Гусятинського РЦСССДМ зібрали 1746,8 гривень під час акції "Серце до серця"

17.04.2014 | 15:59

Волонтери Гусятинського РЦСССДМ спільно з працівниками відділу соціальної роботи взяли участь у Всеукраїнській благодійні акції «Серце до серця» яка відбулася 17 квітня 2014 року в Гусятинському районі. Акція проводиться дев’ятий рік поспіль.

more...

Олег Сиротюк привітав багатодітні родини з Великодніми святами

17.04.2014 | 15:14

Напередодні Великодніх свят голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк разом з керівником обласної ради Василем Хомінцем привітав багатодітні родини міста та області

more...

Триває благодійна акція „Серце до серця”

17.04.2014 | 13:45

За підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  у районі триває ІХ акція Всеукраїнського  Благодійного фонду „Серце до серця”. Цьогорічна акція присвячена збору коштів для закупівлі обладнання, яке забезпечить лікування та якісну діагностику вад зору у дітей області.

more...

Ознайомлювальну поїздку по району здійснив голова райдержадміністрації

17.04.2014 | 11:56
 Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський, заступник голови РДА Василь Цільо   голова районної ради Василь Бойчук, заступник голови райради Любомир Лівель під час  робочої поїздки по району побували в м.Хоростків.  Зокрема,  відвідали ЗАТ  «Інтерфом-Захід» , де зустрілися з директором Сергієм Диким, ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, станом реалізації продукції та перспективами його подальшої роботи. more...

На Копичинецькому меморіальному комплексі, порудженому учасникам національно-визвольних змагань побували районні керівники

17.04.2014 | 08:50

Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський заступник голови РДА Василь Цільо   голова районної ради Василь Бойчук здійснив робочу поїздку по району.  

more...

Про стан та перспективи Гусятинського санаторію "Збруч" головили районні керівники

17.04.2014 | 08:41

 Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський, голова районної ради Василь Бойчук, заступник голови Василь Цільо  побували з робочим візитом у Гусятинському санаторії «Збруч».  

more...

Про долю трактора "Універсал" на постаменті йшлося під час наради

16.04.2014 | 11:38

Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський провів нараду за участю Гусятинського селищного голови Михайла Савчука, начальника відділу культури Романа Сагайдака та інших посадовців. Під час наради обговорювали звернення  працівників районного краєзнавчого музею щодо розміщення  біля приміщення Гусятинського районного комунального краєзнавчого музею «Трактора Універсал» на постаменті"

more...

Про порядок отримання громадянином даних про себе у Гусятинському РВ УМВС України в Тернопільській області

16.04.2014 | 11:31

Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.

more...

Часу дарма не втрачай – декларацію подай!

16.04.2014 | 09:34

                                                  Кампанія декларування громадянами минулорічних доходів триває.

Про отримані у минулому році майже 92,5 млн грн доходів відзвітували 4394 громадянина, з яких 2565 - мають право на податкову знижку.

more...

Своєчасна сплата податків обов’язкова для всіх

16.04.2014 | 09:33

Одним із основних завдань Міністерства доходів і зборів України є стабілізація надходження платежів до бюджету. Можливості для цього є, це кошти тіньової економіки.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги