Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Перевір свої дані в Державному реєстрі виборців

24.04.2014 | 09:13

Шановні виборці!

З метою підготовки повних і достовірних списків виборців на позачергові вибори Президента України, що відбудуться 25 травня цього року, Центральна виборча комісія надала можливість кожному виборцю України, не виходячи з дому чи офісу, перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців.

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідала робоча група

24.04.2014 | 16:02

Проблемні питання легалізації «тіньової» зайнятості та заробітної плати населення обговорили на засіданніробочої групи, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Василь Цільо.

more...

Про дотримання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» йшлося на нараді в голови РДА

24.04.2014 | 15:55

У голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського  відбулася нарада, під час якої обговорювали питання дотримання вимог  Закону України «Про адміністративні послуги».  Наголошувалося на дотриманні процедури надання адміністративних послуг у найкоротші строки та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень

more...

42 громадянам на засіданні комісії призначено соціальні виплати

24.04.2014 | 14:59

24 квітня 2014 року в управлінні праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ціля Василя Михайловича відбулося засідання районної комісії, щодо розгляду конфліктних ситуацій, які виникають при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та субсидій.

more...

Про підвезення дітей до навчальних закладів йшлося під час зустрічі голови райдержадміністрації з начальником відділу освіти

24.04.2014 | 14:50

Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського та начальника відділу освіти Оксани Кащишин. Оксана Адамівна доповіла очільнику району про стан справ із підвезенням дітей  до навчальних закладів в районі загалом та з села Лежанівки, зокрема.

more...

Фестиваль "Пісенні Медобори" відбудеться в червні

24.04.2014 | 12:43

Про проведення в районі традиційного мистецького  фестивалю «Пісенні Медобори» йшлося сьогодні в райдержадміністрації. З цією метою у голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського відбулася нарада за участю голови районної ради Василя Бойчука,  начальника відділу культури і туризму Романа Сагайдака та головного режисера фестивалю, представника Асоціації діячів естрадного мистецтва Євгена Ваврика.

more...

Спокій в Тернопільській області - основне завдання керівників краю

24.04.2014 | 08:17

Про попередження провокаційних дій представників спецслужб Росії на території Тернопільської області 28 квітня та 1-9 травня говорили на засіданні обласного штабу з охорони громадського порядку. Зустріч відбулася під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації, керівника штабу Олега Сиротюка

more...

У Копичинецькій міській раді відбулося спілкування керівників району з представниками територіальної громади

23.04.2014 | 16:26

З робочою поїздкою в місті Копичинцях побували голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський та голова районної ради Василь Бойчук. Керівники зустрілися з міським головою Володимиром Пеляком, підприємцями міста, депутатом районної ради  Ярославом Білицею та обговорили проблемні питання територіальної громади.

more...

Заступник голови райдержадміністрації відвідав в селі Вікно переселенців із Криму

23.04.2014 | 14:44

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Василь Цільо та начальник управління праці та соціального захисту населення Олег Головатий побували з робочим візитом в селі Вікно. Саме сюди у суботу, напередодні Великодня, приїхала на проживання з Джанкойського району АРК   молода сім’я  Мустафаєва Рустема Шевхійовича та Шефіти Сетвеліївни та двох їхніх діток:

more...

Про фінансування галузі освіти йшлося в голови райдержадміністрації

23.04.2014 | 11:42

У голови районної державної адміністрації Ігоря Аніловського відбулася нарада. У ній взяли участь начальник відділу освіти РДА Оксана Кащишин, начальник відділення Держказначейства Василь Гуль, начальник Гусятинської об’єднаної податкової інспекції Андрій Коваль, головний спеціаліст фінансового управління райдержадміністрації Андрій Цимбалюк.

more...

Центри обслуговування платників відвідали понад 200 тисяч платників Тернопільщини

23.04.2014 | 08:03

При державних податкових інспекціях Тернопільської області працюють 17 центрів обслуговування платників, у яких надається якісна правова та податкова допомога, адміністративні послуги, здійснюється оперативне приймання податкової звітності.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги