Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про фінансування галузі освіти йшлося в голови райдержадміністрації

23.04.2014 | 11:42

У голови районної державної адміністрації Ігоря Аніловського відбулася нарада. У ній взяли участь начальник відділу освіти РДА Оксана Кащишин, начальник відділення Держказначейства Василь Гуль, начальник Гусятинської об’єднаної податкової інспекції Андрій Коваль, головний спеціаліст фінансового управління райдержадміністрації Андрій Цимбалюк.

more...

Центри обслуговування платників відвідали понад 200 тисяч платників Тернопільщини

23.04.2014 | 08:03

При державних податкових інспекціях Тернопільської області працюють 17 центрів обслуговування платників, у яких надається якісна правова та податкова допомога, адміністративні послуги, здійснюється оперативне приймання податкової звітності.

more...

Заплатили за навчання у наступному році – права на знижку у вас немає

23.04.2014 | 07:54

Платники податку на доходи фізичних осіб, які мають право на отримання податкової знижки, можуть повернути частину податку, сплаченого протягом 2013 року із заробітної плати.

more...

Благодійна допомога на лікування не оподатковується податком на доходи

22.04.2014 | 16:48

Така умова дійсна лише у разі надання благодійною організацією підтверджуючих документів.

Нагадаємо, що до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються та, відповідно, не підлягають оподаткуванню, кошти або вартість майна (послуг), що надаються йому як допомога на лікування та медобслуговування за рахунок благодійної організації.

more...

Голова райдержадміністрації та голова районної ради побували з робочим візитом в закладах охорони здоров'я

22.04.2014 | 14:28

Голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський та голова районної ради Василь Бойчук побували з робочим візитом у центральній комунальній районній лікарні. Тут керівники ознайомилися із станом проведення ремонтних робіт  в дитячому та  реабілітаційному відділеннях, обговорили проблемні питання та шляхи їх розв’язання.

more...

Засідав оргкомітет із проведення акції "Милосердя"

22.04.2014 | 11:59

Заступник голови районної державної адміністрації Василь Цільо провів засідання організаційного комітету з проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

more...

Питання медичного обслуговування жителів Хоросткова та Гримайлова розглядалося на нараді

22.04.2014 | 11:01

У районній державній адміністрації відбулася нарада, яку провели голова райдержадміністрації Ігор Аніловський та голова районної ради Василь Бойчук із завідуючим сектором охорони  здоров’я Євгеном Пожарнюком, головним лікарем РКЦПМСД Михайлом Кобриним, головним лікарем Гусятинської ЦКРЛ Василем Веселовським, заступником начальника фінансового управління Ганною Стефанець та іншими посадовцями.

more...

Відбулася апаратна нарада

22.04.2014 | 10:33

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського за участю голови райдержадміністрації Василя Бойчука відбулася апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, інших районних служб та територіальних органів.

more...

Вітання в.о. Президента зі Світлим Христовим Воскресінням

20.04.2014 | 08:33

Дорогі співвітчизники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового. Ця важлива і радісна подія символізує перемогу життя над смертю та добра над злом

more...

Вітання голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка з Великоднем

20.04.2014 | 08:00

                                                              Шановні КРАЯНИ!

Сердечно вітаю Вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Свято Великодня, яке є джерелом вічної радості, святої надії й сили, надихає й зміцнює нас на шляху побудови незалежної Української держави, допомагає у виконанні християнського обов’язку поєднання творчої праці з моральними засадами любові, благочестя, милосердя, спрямованих на процвітання Батьківщини, благо і щастя усіх нас, наших рідних і близьких.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги