Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

«Увага! Диверсійно – терористична загроза»

20.11.2015 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Як отримати статус учасника бойових дій, особам які брали безпосередню участь в АТО

09.11.2015 | 09:49

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил України командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів) або інші керівники установ, закладів у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення подають на розгляд комісії Міністерства оборони України з питань визначення учасників бойових дій такі документи:

more...

Звернення щодо економного використання електроенергії та розрахунків за спожиті енергоносії

19.08.2015 | 10:52

Шановні громадяни!

У зв`язку з складним становищем в електричній галузі держави просимо вас економно та раціонально  витрачати електроенергію та своєчасно розраховуватися за спожиті енергоносії.

 

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

01.01.1970 | 03:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Із ходом будівельних робіт в Оришківській ЗОШ ознайомилися керівники області та району

30.11.2015 | 16:16

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг з робочим візитом побував в Оришківській загальноосвітній школі. Тут зустрівся з першим заступником голови ОДА   Іваном Крисаком та заступником  управління капітального будівництва Віктором Кузяком, які теж приїхали оглянути хід реконструкційних та  будівничих робіт на об’єкті. У районі продовжуються роботи по впровадженню інвестиційних проектів, що реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

more...

На Тернопільщині – майже 63 тисячі платників податків

30.11.2015 | 13:57

Станом на початок листопада на обліку в органах ДФС області перебувало 62848 основних платників податків. За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, з них 20495 юридичних осіб та  42353 фізичні особи – підприємці.

more...

До уваги суб’єктів господарювання області!

30.11.2015 | 13:56

Департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації формує інформаційну базу конкурентоспроможної продукції та послуг місцевих товаровиробників “Купуй Тернопільське”.


more...

Жителі Гусятинщини вшановують пам’ять жертв Голодоморів

30.11.2015 | 11:56

З метою прилучення сучасної молоді до історії свого народу, в селі Увисла ,  за підтримки сільського голови Ковальчука В.В., у День пам’яті  жертв Голодоморів було організовано акцію «Спогади очевидця. Занотуймо для майбутніх поколінь», під час якої відбулася зустріч  з очевидцями Голодомору, а саме вихідцями із лівобережної України, сім’ї яких найбільш болісно пережили цей геноцид.

more...

В Гусятинській ЦРКЛ діє відділення соціально-побутової реабілітації

30.11.2015 | 11:42

Відділення соціально-побутової реабілітації  відкрито в Гусятинській центральній комунальній районній лікарні.

more...

Іван Крисак провів відеонараду

30.11.2015 | 11:25

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак 30 листопада провів відеонараду з головами районних державних адміністрацій.

more...

На Тернопільщині завершується призов на строкову службу

30.11.2015 | 11:23

Про стан призову на строкову військову службу в області йшлося 30 листопада під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

more...

Надія Галябарда провела робочу зустріч

30.11.2015 | 11:20

Щорічно, 3 грудня світове співтовариство відзначає Міжнародний день інвалідів. Міжнародний день інвалідів - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві, визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня, привернення уваги  суспільства до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав та благополуччя.

more...

Об’єднані громади на Тернопільщині зможуть сформувати та забезпечити виконання своїх бюджетів

30.11.2015 | 10:31

Об’єднані територіальні громади на Тернопільщині зможуть сформувати та забезпечити виконання своїх бюджетів.

Парламент прийняв законопроект, який дозволить об’єднаним громадам сформувати та забезпечити виконання своїх бюджетів.

more...

Тернопільщина приєдналася до Всеукраїнської акції «Запали свічку»

30.11.2015 | 08:26

Тернопільщина приєдналася до Всеукраїнської акції «Запали свічку», яка відбулася 28 листопада у рамках вшанування пам’яті жертв голодомору.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги