Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації І.Аніловський провів нараду з головами Крогулецької, Нижбірківської та Целіївської сільських рад

19.09.2014 | 15:40

Голова райдержадміністрації Ігор Аніловський провів нараду з головами Крогулецької, Нижбірківської та Целіївської сільських рад за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука та представників  окремих управлінь, відділів райдержадміністрації і територіальних органів. На нараді проаналізували стан виконання сільських бюджетів за 8 місяців поточного року,    роботу закладів соціально-культурної сфери, підготовку їх до осінньо-зимового періоду та інші важливі питання.

more...

Проведено чергове пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради

18.09.2014 | 14:42

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк взяв участь у п’ятому пленарному засіданні 50 сесії Тернопільської обласної ради, яке відбулося 18 вересня.Також взяли участь у роботі сесії міжнародні спостерігачі місії ОБСЄ та голова Гусятинської районної державної адміністрації Аніловський І.Й.

more...

Вітання голови облдержадміністрації з Днем рятівника!

17.09.2014 | 12:07

Шановні працівники служб цивільного захисту населення та рятувальних підрозділів! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

more...

Мешканці Тернопільщини отримали консультації представників Мінагрополітики у телефонному режимі

16.09.2014 | 16:06

Майже півсотні аграріїв отримали кваліфіковані відповіді та консультації від контакт-центру Міністерства аграрної політики та продовольства України за минулий тиждень.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства агарарної політики та продовольства.

За робочий тиждень спеціалістами було опрацьовано 47 телефонних звернень, а з початку 2014 року отримано та опрацьовано 1930 звернень.

more...

Урядом прийнято постанову, яка вдвічі скорочує кількість державних контрольних органів

15.09.2014 | 16:18

Набула чинності постанова Уряду «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» (від 10 вересня 2014 р. № 442), що покликана скоротити витрати на утримання чиновницького апарату, зменшити корупційний чинник і тиск на бізнес, підвищити ефективність системи державного контролю.

more...

Фінансовий стан Гадинківської, Котівської та Яблунівської сільських рад аналізували в райдержадміністрації

12.09.2014 | 13:07

Уже вп’яте збирається робоча група, очолювана головою райдержадміністрації Ігорем Аніловським за участю голови районної ради Василя Бойчука, заступників голови райдержадміністрації,  керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів та голів виконкомів місцевих рад. На сьогоднішню зустріч запрошені голови Гадинківської, Котівської та Яблунівської сільських рад.

more...

Світ потребує нової стратегії безпеки - Президент України

12.09.2014 | 11:38

Президент України Петро Порошенко виступив на відкритті 11-ї Щорічної Зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Глава держави відзначив важливість інтеграції України у європейські та атлантичні системи безпеки та необхідність створення нової стратегії безпеки у світі.

more...

Роз’яснення податкової служби щодо порядку звільнення від подання податкової звітності мобілізованих підприємців

12.09.2014 | 11:32

За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період не припиняється реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців (частина третя статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

more...

Турнір з міні-футболу до дня фізкультурника відбувся в Гусятині

12.09.2014 | 10:43

 Доброю традицією Гусятина стало святкувати день фізичної культури та спорту турніром з міні-футболу між збірними командами Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя, Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та збірної команди викладачів цих навчальних закладів.

more...

Президенти України та Європарламенту обговорили ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС

12.09.2014 | 10:14

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, який перебуває у Києві.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги