Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

              

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині впроваджують заходи щодо запобігання пташиного грипу та африканської чуми свиней

23.01.2020 | 16:53

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулося сьогодні, 23 січня. Члени комісії обговорили епізоотичну ситуацію в Європі, Україні та в області,  зокрема, щодо пташиного грипу та шляхи запобігання спалахам захворювання.

more...

Мінрегіон презентував концепцію системного врегулювання боргів підприємство тепло- та водопостачання та визначив шляхи стабілізації їх фінансово-економічного стану

23.01.2020 | 08:19

Міністерство розвитку громад та територій України презентувало своє бачення виведення з фінансової кризи підприємств тепло- та водопостачання і водовідведення.

more...

“Ріка Збруч стала для нас рікою єднання”, - Ігор Сопель під час святкування Дня Соборності

22.01.2020 | 18:17
Продовжилося святкування Дня Соборності у Гусятині. Біля пам’ятника Незалежності України духовенство з обох областей відслужили молебень.  Керівники Тернопільської і Хмельницької обласних державних адміністрацій, голови обласних рад поклали квіти до підніжжя монументу. more...

Гусятин став центром міжобласного свята єдності

22.01.2020 | 17:03

Щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві, ми відзначаємо День Соборності України.  

 

Сьогодні на центральному майдані смт Гусятин велелюдно. Формується колона, на чолі якої народні депутати  України, керівники області та районів, учасники АТО та ООС, духовенство, громадськість району та області.  

more...

Тернопільщина та Хмельниччина зустрілись на Збручі

22.01.2020 | 16:00

Багатотисячна акція «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, відбулася 22 січня на межі Тернопільської і Хмельницької областей.

Місце її проведення обрано не випадково. У різні історичні періоди Збруч був кордоном, що розділяв українців, які жили на територіях різних держав. Але прагнення нашого народу до єдності стало запорукою проголошення у січні 1919 року Акту Злуки українських земель.

more...

Святкова колона з Тернопільщини вирушила на Збруч: розпочалися заходи до Дня Соборності України

22.01.2020 | 15:59

 

Сотні людей сьогодні зібралися у Гусятині Тернопільської області з нагоди особливої дати – Дня Соборності України.

 

Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято.

more...

На селекторній нараді з прем'єром обговорили питання, над якими в областях працюватимуть найближчим часом

22.01.2020 | 10:45

Селекторна відео-нарада на чолі з прем'єр-міністром України відбулася у вівторок, 21 січня. Участь у ній взяли і представники Тернопільської області, зокрема голова ТОДА Ігор Сопель, його заступник Ігор Гайдук, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

more...

Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва

22.01.2020 | 08:20

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» № 436-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 січня 2020 року.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участь у Національному проєкті «Гордість і слава України»

21.01.2020 | 16:05

З метою гідного представлення світовій спільноті єдності української нації, сили національного духу та вшанування здобутків наших співвітчизників УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Гордість і слава України». Поділитися своїми досягненнями на сторінках Книги пошани запрошують керівників підприємств, структур, організацій та окремих особистостей.

more...

На засіданні спостередної комісії обговорили ряд актуальних питань

21.01.2020 | 10:01

Відбулося засідання спостережної комісії при райдержадміністрації. Провела його заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, вона ж є  головою комісії.

Під час засідання обговорили питання щодо  затвердження звіту про роботу спостережної комісії при Гусятинській РДА за 2019 рік.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги