Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціально-незахищені верстви населення при оплаті комунальних послуг отримають компенсації

30.09.2014 | 12:05

З основними заходами Уряду щодо посилення соціальної підтримки населення при оплаті житлово-комунальних послуг можна ознайомитися тут

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

01.01.1970 | 03:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Розроблять стратегію регіонального розвитку Тернопільщини до 2020 року

28.11.2014 | 11:24

Процес розроблення стратегії регіонального розвитку Тернопільської області до 2020 року з урахуванням європейського досвіду обговорювали під час круглого столу, що відбувся 27 листопада у Тернопільській облдержадміністрації. Участь у ньому взяли заступник голови адміністрації Леонід Бицюра, керівники структурних підрозділів адміністрації та представники громадських організацій.

more...

В селищі Гусятин відбулось Народне Віче

27.11.2014 | 16:31

З ініціативи Гусятинської селищної ради на  центральній  площі  селища Гусятин проведено Народне  Віче, приурочене до Дня Гідності та Свободи. Взяли участь в цьому заході голова районної державної адміністрації Ігор Аніловський спільно з заступниками голови райдержадміністрації, священики православної, греко-католицької  та  римо-католицької  громади  селища  Гусятин, працівники  усіх  установ, організацій, приватних  підприємств, члени  Всеукраїнського  об'єднання "Майдан" , члени  громадської  організації  "Самооборона Майдану", волонтери, військовослужбовці з зони АТО, студенти, жителі  районного  центру та  району. 

more...

Засідав координаційний штаб

27.11.2014 | 12:49

У черговий раз сьогодні засідав   координаційний штаб  з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення   антитерористичної операції. Очолює його роботу перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

more...

Засідання районної інвентаризаційної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони)

27.11.2014 | 11:48

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук провів перше робоче засідання районної інвентаризаційної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони).

more...

Давайте допоможемо землякам зі Сходу

27.11.2014 | 10:58

 З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р.№535 «Про затвердження порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово- окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово- окупованої території України або району проведення  антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах

more...

Зупинити трагедію на Донбасі можливо лише за допомогою сильної, професійної та патріотичної армії – Президент

27.11.2014 | 09:40
Президент України провів зустріч з Головнокомандувачем Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, Командувачем Збройними Силами США в Європі генералом Філіпом Брідлавом.
«Ваш візит до України є знаковим і чітко демонструє, що США та НАТО – разом з нами в цей складний час», – сказав Президент.

more...

Допоможемо у відбудувати школу в зоні АТО

26.11.2014 | 16:32

За ініціативи Президента України П.О.Порошенка запропоновано долучитися до відновлення інфраструктури, соціальної сфери та життєдіяльності населених пунктів Луганської області. Керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації прийняло рішення про надання допомоги у відновленні будівлі загальноосвітньої школі №1 у селищі Станиця Луганська.

more...

Ввели в обіг монету «75 років Тернопільській області»

26.11.2014 | 15:40

До 75-річчя краю Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету «75 років Тернопільській області».

more...

Глава держави підписав Закон, який спрощує оформлення спадщини

26.11.2014 | 09:24

Президент підписав Закон № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)».

more...

У Міністерстві соціальної політики відкрили рахунки для надання одноразової допомоги постраждалим та переміщеним громадянам

25.11.2014 | 17:01
Для підтримки постраждалих учасників антитерористичної операції  та внутрішньо переміщених осіб працівники Мінсоцполітики проводять благодійну акцію. В її рамках вони перераховують свою одноденну заробітну плату для надання одноразової грошової допомоги громадянам цієї категорії.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги