Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

Вітання голови райдержадміністрації з Великоднем

29.04.2016 | 12:32

Дорогі земляки!

 З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю вас з Воскресінням Христовим, з Великоднем!
 У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне.

more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

«Увага! Диверсійно – терористична загроза»

20.11.2015 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорили питання роботи управління

29.04.2016 | 12:27

Заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда зустрілася з новопризначеним начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігорем Соболем.

more...

Про профілактику розвитку захворювань на алкоголізм та наркоманію йшлося на засіданні "круглого столу"

29.04.2016 | 11:56

28 квітня у Гусятинській  центральній районній комунальній лікарні відбулося засідання  круглого столу за участі завідуючого  наркологічним відділення обласного наркологічного диспансеру Володимира Клим'юка,  завідуючого сектором охорони здоров’я, цивільного захисту райдержадміністрації Івана Остафійчука, ,  в.о.головного лікаря ЦРКЛ Василя Дереворіза, представника райвійськкомату Василя Веселовського,     районних лікарів-наркологів та учасників АТО. 

more...

Із проведеними заходами з благоустрою та озеленення знайомився голова райдержадміністрації

29.04.2016 | 10:12

Перебуваючи з робочою поїздкою по району, голова районної державної адміністрації ознайомився із проведеними заходами з благоустрою та озеленення.

more...

"Наші двері завжди відкриті і ми раді Вам допомогти",- наголосив В.Батіг спілкуючись з родинами учасників АТО

29.04.2016 | 09:41

Напередодні  Воскресіння Христового голова районної державної адміністрації Віталій Батіг та голова районної ради Василь Бойчук з Великодніми  вітаннями та гостинцями  побували у родинах загиблих учасників АТО і провідали  окремих демобілізованих військовослужбовців.

more...

У Тернопільській ОДА відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки

28.04.2016 | 12:37

Розширене засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації за участю керівників місцевих органів управління освітою, методичних установ, професійно-технічних, обласних інтернатних та позашкільних навчальних закладів відбулося у Тернопільській облдержадміністрації.

more...

В.Батіг: Від якості зробленої дороги залежить і її довговічність

27.04.2016 | 16:52

Питання проведення ремонту доріг у районі  стоїть на особистому контролі у голови районної державної адміністрації Віталія Батога.

more...

Про забезпечення харчування дітей та зарплатню кухарям говорили в РДА

27.04.2016 | 16:49

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук зустрівся із начальником відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Кащишин.

more...

У Тернопільській ОДА презентували німецьку програму підтримки бізнесу

27.04.2016 | 12:11
Презентація німецької програми підтримки бізнесу «Служба Старших Експертів» за підтримки Європейського офісу при Торгово-промисловій палаті України відбулася в обласній державній адміністрації. more...

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хоростків - пункт тестування з україської мови і літератури та історії України

26.04.2016 | 17:00

Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 04.04.2016р. №74-од «Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України у 2016 році» пунктом тестування затверджено ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хоростків, а також затверджено відповідального за пункт тестування директора ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Хоростків Ворону Г.Ю.

more...

Чорнобиль гірчить і досі

26.04.2016 | 14:57

Сьогодні, у  день 30-ї річниці з часу трагедії на Чорнобильській АЕС, в смт Гусятині до  пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи прийшли представники влади,  ліквідатори аварії на ЧАЕС, переселенці,  учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, працівники держустанов, щоб вклонитися пам’яті тих, які віддали своє життя, рятуючи людство від страшної  техногенної катастрофи. Спілчанці оновили пам’ятний знак, встановивши гранітну плиту з написом жертвам Чорнобильської катастрофи.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги