Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Всіх християн західного обряду щиро вітаю зі світлим святом Воскресіння Христового!

20.04.2019 | 16:49

Всіх християн західного обряду щиро вітаю зі світлим святом  Воскресіння Христового!

 Відрадно, що в демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання, тож сьогодні ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.

more...

Акція «За чисте довкілля» триває

19.04.2019 | 14:49

Акція «За чисте довкілля» триває. Жителі краю активно долучилися до проведення робіт  з прибирання сміття на придорожніх смугах,поліпшення санітарного стану прибудинкових територій,сміттєзвалищ, кладовищ, тощо. Прибирання до свята Великодня – гарна традиція нашого народу.

more...

«Дуже важливо, щоб ця традиція мала продовження і писанкарством займалися наші нащадки», - Степан Барна

19.04.2019 | 10:38

Традиція писанкарства в Україні налічує тисячі років. Секрети розпису великодніх крашанок передають з покоління в покоління, проносячи крізь віки енергетику українських коренів. У цьому переконалися учасники «Великодні візерунки» майстер - класу з писанкарства, який проходив у художньому музеї 17 квітня.

more...

Ще три громади на Шумщині перейшли до православної церкви України (відео)

19.04.2019 | 10:32

У вівторок, 16 квітня, голова облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про статути трьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Потуторів, Кордишів та Мирне на Шумщині. Загалом до ПЦУ приєдналися уже 26 релігійних громад.

more...

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

19.04.2019 | 10:20

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

more...

Віталій Батіг провідав родини Героїв

18.04.2019 | 16:04

Незабаром відбудеться велике свято – Воскресіння Христове. До свята Великодня християни готуються по-різному: постять, читають молитви, прикрашають оселю.  Особливо важко у ці дні рідним та близьким   Героїв, які загинули, захищаючи незалежність України в наші дні.

more...

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходиза минулий тиждень

18.04.2019 | 09:06

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

more...

УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

18.04.2019 | 08:19

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.

more...

Три роки роботи Уряду В.Гройсмана

17.04.2019 | 15:43
Три роки виповнилося українському Уряду, який очолює Володимир Гройсман. Що важливого було зроблено Урядом за цей період пропонуємо подивитись у презентації, представленій Прем'єр-міністром України на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів України. more...

Щоб не втратити права голосу, отримайте свої ID-картки

17.04.2019 | 15:39

У зв’язку з проведенням другого туру виборів Президента України, в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Тернопільської області напередодні та у день проведення виборів 20 та 21 квітня чергуватимуть працівники для видачі вже виготовлених ID-карток.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги