Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

Вітання першого заступники голови адміністрації Ігоря Гайдука з Днем Незалежності України

23.08.2019 | 14:11

Дорогі земляки!

 

Щиро вітаю вас з найголовнішим  святом ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави -   Днем Незалежності України !

more...

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщувати в еквіваленті до 1 млрд куб. м газу в рік

23.08.2019 | 12:28

«Сміття – це той ресурс, який можна перетворити з екологічної проблеми на джерело енергії та точку росту вітчизняної економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтервю 7 каналу в рамках прес-конференції у Будинку Уряду.

more...

Сьогодні над центральною площею Героїв Небесної Сотні селища Гусятин замайоріло жовто-синє знамено

23.08.2019 | 11:35

Центральна площа селища прикрашена прапорами. Духовенство, керівники району та селища, громадськість, трудові колективи, дітвора святковою ходою рушають до пам’ятника Незалежності України.  

Священники релігійних конфесій селища моляться разом з присутніми за мир в Україні, краще майбутнє нинішнього та прийдешніх поколінь.

more...

Привітання першого заступника голови адміністрації Ігоря Гайдука з Днем Державного Прапора України

23.08.2019 | 08:54

Дорогі краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Кольори  нашої національної святині символізують  рясні  пшеничні  лани  та безхмарне синє небо, під якими українці виборювали свободу,  творили  державу,  здобували  і  здобувають  перемоги.

more...

23 серпня – День Державного Прапора України

22.08.2019 | 16:33

Державні символи — це закріплені в законодавстві країни офіційні знаки (зображення, предмети) чи звукові вираження, що в короткій формі виражають одну чи кілька ідей політичного, національного, історичного характеру і символізують суверенітет держави.

more...

Уряд визначив, як діти з особливими освітніми потребами навчатимуться в позашкіллі – тепер правила організації інклюзивних груп є для всіх рівнів освіти

22.08.2019 | 12:24

Уряд визначив, як діти з особливими освітніми потребами навчатимуться в позашкіллі – тепер правила організації інклюзивних груп є для всіх рівнів освіти

more...

Про дотримання бюджетної дисципліни йшлося на нараді

22.08.2019 | 11:33
 Із головними лікарями КНП «Гусятинська комунальна районна лікарня» та «Копичинецька комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради Андрієм Місяцем та Степаном Гукалюком,   головними бухгалтерами цих установ, начальником фінансового управління РДА  Михайлом Голичем, начальником відділу фінансово – господарського забезпечення Любов Боднар за участю заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди, провели нараду перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук та голова районної ради Василь Бойчук. more...

Геннадій Зубко: Фонд енергоефективності та «Укргазбанк» почали фінансове партнерство з енергомодернізації багатоповерхівок

22.08.2019 | 09:25

«Укргазбанк» став першим українським банком, заявку якого на партнерство у реалізації масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців схвалили Фонд енергоефективності та IFC — International Finance Corporation.

more...

В Україні запускають «гарячу лінію» психологічної підтримки для ветеранів

22.08.2019 | 09:16

З 23 серпня в Україні запрацює перша професійна «гаряча лінія» з попередження суїцидів та психологічної підтримки «Lifeline Ukraine» («Лайфлайн Україна»). Гаряча лінія працюватиме 24/7 за номером 7333. Протоколи, за якими працюватимуть психологи на лінії – перекладені та адаптовані протоколи австралійської гарячої лінії “Lifeline Australia”, що працює з 1963 року. На першому етапі проект сфокусується на ветеранах російсько-української війни.

more...

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

21.08.2019 | 15:27

На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.

more...

Узгоджено організаційні моменти свята

21.08.2019 | 11:17

 25 серпня у селі Сидорів відбудеться загально районне свято, приурочене Дню Незалежності України та свято замку Калиновського.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги