Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Вітання голови обласної державної адміністрації Степана Барни зі святом Останнього дзвоника

27.05.2016 | 11:21

Дорогі випускники!


Сьогодні у Вас радісний і водночас сумний день. Ви прощаєтесь зі школою, а відтак із дитинством. Позаду складні та не дуже уроки, шумливі, дзвінкоголосі перерви, контрольні та екзамени, шкільні вечірки і дитячі пустощі.

more...

Привітання Віталія Батога з святом Останнього дзвоника

27.05.2016 | 08:39

Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі, батьки!

Прийміть щирі вітання з святом Останнього дзвоника, яке приходить до нас з теплом сонячних травневих днів і  знаменує те, що перегорнена ще одна сторінка славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. 

more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

«Увага! Диверсійно – терористична загроза»

20.11.2015 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Із директором ДП «Чортківське лісове господарство» зустрівся Ігор Гайдук

27.05.2016 | 11:46

Ігор Гайдук, перший заступник голови райдержадміністрації, зустрівся із Василем Фреяком, директором ДП «Чортківське лісове господарство» та Іваном Синюком, Гусятинським лісничим.

more...

Для 270 випускників загальноосвітніх шкіл району шкільний дзвінок прозвучить в останнє

27.05.2016 | 11:29

27 та 28 травня у навчальних закладах району прозвучать останні дзвоники.

Для 270 випускників загальноосвітніх шкіл району  шкільний дзвінок продзвенить в останнє .

more...

Обговорили організаційні моменти проведення засідання «круглого столу»

27.05.2016 | 11:14

Відбулася робоча зустріч заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди з начальником служби у справах дітей Інною Сирник та директором Гусятинського РЦ СССДМ Марією Мозоль.

more...

Проблемні питання щодо забезпечення виконання завдань з призову розглянули на нараді

27.05.2016 | 10:33

У голови районної державної адміністрації Віталія Батога відбулася нарада за участю першого заступника голови Ігоря Гайдука, районного військового комісара Віктора Гладія, Гримайлівського селищного голови Сергія Чайки, керівника центру дитячої та юнацької творчості Любові Чубей, представників сектору оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Богдана Козелка, прокуратури Гусятинського району Ігора Миколаїва та Гусятинського відділення поліції Підволочиського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Сергія Синишина.

more...

Віталій Батіг оглянув приміщення консервного заводу та пожежної частини в Гримайлові

27.05.2016 | 09:58

Віталій Батіг з робочою поїздкою 26 травня побував у  смт Гримайлів. Віталій Степанович зустрівся із селищним головою Сергієм Чайкою та обговорили ряд злободенних питань  територіальної громади та  оглянув ряд  об’єктів.

more...

Із підготовкою до свята замків та фінальних змагань сільських спортивних ігор в селі Сидорів знайомилися керівники району

26.05.2016 | 17:20

У селі Сидорів з робочою поїздкою побували голова райдержадміністрації Віталій Батіг,   заступники  голови Ігор Гайдук та Надія Галябарда та інші посадовці. 

more...

Затверджено розміщення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

26.05.2016 | 15:45

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2016 року голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписав розпорядження «Про дислокацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області на літній період 2016 року».

more...

Фінансування структурних підрозділів РДА обговорювали на нараді

26.05.2016 | 14:33

У голови районної державної адміністрації Віталія Батога відбулася нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Ольги Семеняк,  начальника державної казначейської служби України у Гусятинському районі Василя Гуля,  в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Цимбалюка та  керівників інших структурних підрозділів райдержадміністрації.  

more...

Про оздоровлення дітей влітку слухали на колегії РДА

26.05.2016 | 13:55

Про підготовку та проведення літнього оздоровлення  і відпочинку дітей у 2016 році сьогодні йшлося на колегії у райдержадміністрації. Висвітлювала питання в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та  спорту  РДА Зоряна Стус.

more...

Віталій Батіг дав доручення окремим керівникам вжити невідкладних заходів щодо усунення наявних недоліків в роботі

26.05.2016 | 12:46

Про стан виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації, районними службами під час засідання колегії доповідала Оксана Троян, завідуюча сектором контролю апарату Гусятинської РДА.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги