Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, вул.Пушкіна, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціально-незахищені верстви населення при оплаті комунальних послуг отримають компенсації

30.09.2014 | 12:05

З основними заходами Уряду щодо посилення соціальної підтримки населення при оплаті житлово-комунальних послуг можна ознайомитися тут

more...

У райдержадміністрації діє цілодобова „гаряча” телефонна лінія

04.04.2014 | 12:30

У райдержадміністрації діє  цілодобова „гаряча” телефонна лінія за номером (03557) 2-12-78 для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької і Луганської областей  та   надання їм роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

more...

01.01.1970 | 03:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нараду з керівниками силових структур провів голова райдержадміністрації

27.03.2015 | 15:55

Голова райдержадміністрації Ігор  Аніловський провів нараду за участю голови районної ради В.Бойчука з представниками правоохоронних структур, районним військовим комісаром, завідуючим сектором оборонної, мобілізаційної роботи та зв’язків з правоохоронними структурами.

more...

Питання дотримання соціально-трудових відносин обговорили на колегії

27.03.2015 | 15:11

Питання  соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях району слухали на колегії райдержадміністрації. Доповідав начальник управління праці та соціального захисту населення Олег Головатий.

more...

Про хід підготовки та проведення комплексу весняних польових робіт йшлося на колегії РДА

27.03.2015 | 14:55

Про стан  підготовки господарств  району до  проведення   комплексу  весняно-польових  робіт слухали на засідання колегії райдержадміністрації. З даного питання доповідав начальник управління агропромислового райдержадміністрації Іван Триснюк.

more...

На засіданні колегії райдержадміністрації внесли зміни до районного бюджету

27.03.2015 | 12:43

На черговому засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулося під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Аніловського за участю членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб розглянули питання щодо внесення змін до бюджету.

more...

Кого планують звільнити від сплати земельного податку

27.03.2015 | 12:30

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку.

more...

На Тернопільщині перевірили усі захисні споруди

27.03.2015 | 09:21

На Тернопільщині  завершили перевірку захисних споруд. За її результатами, 399 захисних споруд готові і обмежено готові , 145 – не готові.

more...

Іван Крисак: «Ми повинні дакласти максимум зусиль, щоб підвищити показники мобілізації»

27.03.2015 | 09:19

Бережанський район виконав план мобілізації на 43%, Гусятинський - на 52%. Про це під час наради, яку 26 березня провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, повідомив військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський. Участь у нараді також взяли керівники структурних підрозіділів ОДА.

more...

В районі проводяться заходи з благоустрою

26.03.2015 | 15:20

З  приходом весни, прийшли до нас  також   проблеми з благоустрою.

Тому, працівники установ, організацій селища Гусятина  та населених пунктів району   долучаються до проведення санітарної очистки територій, висадки лісозахисних насаджень на ділянках доріг, які постійно заносяться снігом у зимовий період, очистки від побутового сміття усіх площадок стоянок автотранспорту та відпочинкових зон, автобусних зупинок, автопавільйонів, упорядкуванню джерел водопостачання.

more...

23-24 квітня на Тернопільщині відбудуться заходи, присвячені останньому бою вояків Української Повстанської Армії

26.03.2015 | 14:25

26 березня відбулося друге засідання організаційного комітету з відзначення у Тернопільській області 55-ої  річниці бою вояків Української Повстанської Армії під хутором Лози Бережанського району. Участь у ньому взяли представники Тернопільської обласної ради та структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

more...

В ОДА готують звернення до народних депутатів

26.03.2015 | 12:30

Виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак доручив підготувати звернення до народних депутатів Верховної Ради України з Тернопільщини. На цьому він наголосив під час робочої зустрічі з військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату полковником Володимиром Катинським та завідувачем сектору мобілізаційної роботи облдержадміністрації Ігорем Романовським, яка відбулася 26 березня.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги