Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про фінансування закладів освіти та культури в ОТГ йшлося на нараді

17.02.2017 | 15:27

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулася нарада щодо фінансування закладів освіти та культури в об’єднаних територіальних громадах. У роботі взяли участь заступник голови РДА Надія Галябарда,  голови та представники ОТГ, начальники фінансового управління, відділу освіти райдержадміністрації, відділів освіти в громадах,  бухгалтери та фінансисти.

more...

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

17.02.2017 | 12:22

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

more...

Сергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

17.02.2017 | 12:17

Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

Копичинецьке відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначило 20-річний ювілей

17.02.2017 | 10:49

Вчора у геріатричному центрі в м.Копичинці відбулося справжнє свято. Районне керівництво Віталій Батіг та Василь Бойчук, народний депутат України Микола Люшняк, міський голова Копичинець Павло Лосик розділили урочисту мить з нагоди 20-річчя з дня створення відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

more...

У центрі дитячої та юнацької творчості м. Копичинці побував Віталій Батіг

17.02.2017 | 09:26

16 лютого голова райдержадміністрації Віталій Батіг разом із головою районної ради Василем Бойчуком  з робочим візитом  побували в м.Копичинці. Зустрілися з міським головою Павлом Лосиком, відвідали центр дитячої та юнацької творчості.

more...

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

17.02.2017 | 08:42

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

more...

Соціальні нормативи наближено до реального споживання послуг

16.02.2017 | 08:56

Через завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2015-2016рр) «переплатила» по субсидіях більш як 14,5 млрд. гривень. Щоб виправити ситуацію, впровадити стимули до ощадливого споживання енергоресурсів, Уряд наблизив соціальні норми до фактичного споживання енергоносіїв українцями. Відповідне рішення зафіксоване у Постанові Кабінету Міністрів України №51.

more...

Громади Тернопілля запрошують взяти участь у конкурсі

16.02.2017 | 08:52

Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2017 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

more...

Про біль Афганістану згадували сьогодні в Гусятині

15.02.2017 | 15:22

Сьогодні в смт Гусятин біля пам’ятного знака загиблим воїнам-афганцям з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістану представники районної, місцевої влади та громадськість міста на чолі із священнослужителем УГКЦ Романом Крісою молилися за тих, хто   поклав своє життя на  чужій землі та тих, хто тепер поліг  захищаючи свою Батьківщину.

more...

Нарада із головами місцевих рад відбулася сьогодні

15.02.2017 | 12:08

Із головами місцевих рад у залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада за участю заступників голови РДА Ігоря Гайдука та Надії Галябарди, голови районної ради Василя Бойчука.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги