Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

              

Привітання Ігоря Гайдука з Днем місцевого самоврядування

06.12.2019 | 15:03

Шановні працівники місцевого самоврядування

та депутати рад усіх рівнів Гусятинщини!

 

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

 

Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.  Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні питання. 

more...

Вітання голови ОДА з Днем Збройних Сил України

06.12.2019 | 10:23

Шановні військовослужбовці та ветерани Армії України! 
Традиційно 6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України, вшановуючи тих, хто стоїть на захисті незалежності й територіальної цілісності країни.
Українські військові – гідний приклад героїзму, патріотизму та мужності.

more...

Привітання з нагодя Дня Збройних Сил України!

05.12.2019 | 16:22

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил України, добровольці, волонтери!

 Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо  вас зі   святом – Днем Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до наших днів.

more...

Звернення з нагоди Міжнародного дня волонтера

05.12.2019 | 08:51

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

more...

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Керівництво області вшанувало пам'ять полеглих українських бійців

06.12.2019 | 15:46

З нагоди Дня Збройних Сил України в Тернополі відбулися заходи із вшанування пам’яті українських військових,  полеглих у боях на сході країни.

Квіти до підніжжя стели загиблим бійцям поклав голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель, представники обласної і міської рад, члени родин українських героїв, військові, ветерани, волонтери, активісти громадських організацій.

more...

Відбулась зустріч родин загиблих в АТО/ООС бійців з головою ОДА Ігорем Сопелем

06.12.2019 | 15:44

Члени родин загиблих в АТО/ООС бійців зустрілися з головою обласної державної адміністрації Ігорем Сопелем.

Зустріч відбулася в рамках відзначення Дня Збройних Сил України. 

Голова ОДА подякував матерям та батькам загиблих військовослужбовців за подвиг їхніх дітей: «Держава в неоплатному боргу перед вами та вашими родинам. Дякую за можливість зустрітися сьогодні та поспілкуватися. Запевняю, що ми зустрічатимемося й надалі, щоб спільно вирішувати ті питання, які вас турбують».

more...

Представників органів місцевого самоврядування району привітали з професійним святом

06.12.2019 | 14:20

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулася  двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання.            На пленарному засіданні двадцять шостої сесії розглянуто  наступні питання: 

more...

До флешмобу з нагоди Всесвітнього Дня української хустки долучилися представниці Гусятинської РДА

06.12.2019 | 12:54

Працівники райдержадміністрації та районних структур долучилися до   нового  флешмобу "Зроби фото з хусткою", приуроченого до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

more...

Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, — Альона Бабак

06.12.2019 | 10:30

Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, яка визначатиме пріоритети та конкретні кроки щодо вирішення системної проблеми забезпечення житлом людей, які цього потребують. Про це повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час презентації плану діяльності міністерства на 2019-2024 роки.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

06.12.2019 | 10:20

На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

more...

Голова ТОДА відзначив кращих працівників органів місцевого самоврядування

05.12.2019 | 15:23

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування. Святкові заходи відбулися в обласному академічному драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Керівник області привітав депутатський корпус Тернопільщини, працівників місцевих рад з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначаємо 7 грудня.

more...

У Хоростківській ОТГ з робочою поїздкою побував голова облдержадміністрації Ігор Сопель

04.12.2019 | 15:49

 

Із робочою поїздкою сьогодні на Гусятинщині, зокрема,  у Хоростківській об’єднаній територіальній громаді, побував голова облдержадміністрації Ігор Сопель.

 

В ході візиту Ігор Михайлович знайомився із закладами освіти м.Хоростків.

more...

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

04.12.2019 | 15:25

Зручно, швидко і без черг. Записатися на прийом у відділи ДРАЦС можна онлайн – за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

more...

Юліан Чаплінський: ми пройдемо децентралізаційний процес і збудуємо суспільство, яке буде вміти будувати стратегічну долю своїх населених пунктів

04.12.2019 | 10:50

«Децентралізаційні зміни насправді є незворотніми, як і ефект, який бачимо в плануванні, в тому наскільки активно мешканці громад взялись за розвиток своїх населених пунктів», - про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України Юліан Чаплінський під час конференції «Е-рішення для кращого врядування».

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги