Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                  

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Амбіції України - отримати План дій щодо членства на Саміті НАТО у 2021 році, - Андрій Таран

02.12.2020 | 16:31

«Поінформуйте, будь ласка, свої столиці, що ми сподіватимемось на вашу всебічну політико-військову підтримку щодо прийняття такого рішення на наступному Саміті НАТО у 2021 році. Це стане практичним кроком та демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року», — сказав Міністр оборони України, звертаючись до послів та військових аташе держав-членів НАТО, а також представників офісу НАТО в Україні.

more...

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

02.12.2020 | 14:29
Представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли. more...

З 1 грудня на Тернопільщині зріс прожитковий мінімум та пов'язані з ним страхові виплати

02.12.2020 | 14:28

1 грудня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 197 гривень до 2 270 гривень.

more...

Робоча зустріч із головою Гусятинської ОТГ

02.12.2020 | 12:55

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда зустрілася сьогодні  із головою Гусятинської об`єднаної територіальної громади Степаном Карпом.

more...

Ініційований Президентом пакет підтримки бізнесу має бути проголосований Радою якнайшвидше, щоб підприємці могли отримати допомогу вже до кінця року – Юлія Ковалів

01.12.2020 | 17:02

«Президент вніс до парламенту пакет законопроектів, який стосується підтримки бізнесу у випадку, якщо буде запроваджений локдаун. Обсяг цієї підтримки до кінця року, який планується надати і ФОПам, і працівникам ФОПів, і безпосередньо самим підприємствам, сягає від 12 до 15 мільярдів гривень», – зазначила Юлія Ковалів.

more...

Про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи йшлося під час наради

01.12.2020 | 16:56

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда провела нараду щодо відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. В обговоренні організаційних питань взяли участь заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук, голова районної ради Василь Бойчук, представники сфери культури РДА та ОТГ.

more...

Відбулася онлайн-нарада за участі керівників районів

01.12.2020 | 15:26

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда разом із  заступником голови РДА Степаном Новінчуком, керівником апарату РДА Володимиром Комінком та головою районної ради Василем Бойчуком взяли участь у відео нараді під орудою  очільника області Володимира Труша.

more...

Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30.11.2020 | 15:17

Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні під очільництвом голови райдержадміністрації Надії Галябарди.

more...

Голова РДА інспектувала хід виконання будівельних робіт із реалізації проекту «Капітальний ремонт, енергозберігаючі заходи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці»

30.11.2020 | 15:00

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда сьогодні інспектувала хід виконання будівельних робіт із реалізації проекту «Капітальний ремонт, енергозберігаючі заходи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці».

more...

Звернення голови райдержадміністрації до Дня пам'яті жертв голодоморів

28.11.2020 | 09:00

Шановні земляки!

Щорічно в останню суботу листопада вся Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів. Цими днями глибокої осені ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців події 1932-1933 років, коли організація штучного масового голоду спричинила загибель мільйонів людей.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги