Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Низку актуальних питань розглянуто на черговому засіданні колегії райдержадміністації

22.06.2017 | 15:39

Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Батога на черговому засіданні колегії райдержадміністації  розглянуто низку актуальних питань. У роботі взяли участь голови та представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади.

more...

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво району та працівники державних установ вклонилися світлій пам’яті полеглих під час Другої світової війни

22.06.2017 | 14:26

Сьогодні, 22 червня,  у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівництво району та працівники державних установ вклонилися світлій пам’яті полеглих під час Другої світової війни.

more...

Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності йшлося в РДА

22.06.2017 | 12:17

Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг провів нараду щодо здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.

more...

Чергове засідання комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникають при призначенні ДСД малозабезпеченим сім’ям та субсидій

22.06.2017 | 08:58

Засідання комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникають при призначенні державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та субсидій відбулося під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Про залучення інвестицій місцевого виробника у розвиток птахівництва говорили сьогодні

21.06.2017 | 16:59

У голови районної державної адміністрації Віталія Батога відбулася робоча зустріч із представниками окремих територіальних громад  району. В зустрічі також брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук, начальник відділу агропромислового розвитку Михайло Новінчук.

more...

Щодо переваг сплати єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску

21.06.2017 | 15:49

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов'язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

more...

На засіданні депутатської комісії з питань соціально-економічного розвиту , фінансів і бюджету

21.06.2017 | 15:23

Сьогодні відбулося засіданні депутатської комісії  з питань соціально-економічного розвиту , фінансів і бюджету. Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг взяв участь у її засіданні.

more...

Гранти 2017: Каталог донорських організацій

21.06.2017 | 08:42

До відома усіх зацікавлених осіб.

Подаємо вашій увазі запис вебінару: «Гранти 2017: Кому, на що і скільки дають?» Підготовлено за матеріалами Клубу Сталого Бізнесу (КСБ) – експертної неприбуткової організації, яка активно працює по усій території України та за її межами. КСБ допомагає людям втілювати свої ідеї у реальність, адже кожного дня їхній сайт наповнюється інформацією про актуальні грантові програми , тренінги, конкурси та інше.

more...

Віталій Луй: За створенням малих молочних ферм – майбутнє

21.06.2017 | 08:20

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України шукають способів відмовитися від продукту, який виробляють приватні домогосподарства, а саме від молока другого сорту. Ситуацію з приводу цього коментує директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Віталій Луй.

more...

Голова ОДА, «Автомайдан» та журналісти проінспектували ремонт дороги М-19 (фото)

20.06.2017 | 12:46

Ремонт стратегічного для Тернопільщини напрямку в сторону Дубно, а саме відрізок дороги М-19, що є частиною Європейського автомобільного маршруту E85, залишається під пильним наглядом. Регулярні виїзди на цей автошлях здійснює голова Тернопільської ОДА Степан Барна, щоб переконатися у належних темпах ремонтних робіт, а особливо у їхній якості. У понеділок, 19 червня, огляд було здійснено на проміжку 302-307 км. В цей же день дороги області інспектували знімальна група НСТУ (телеканал ТТБ – ред.) та ВО «Автомайдан» - неподалік Збаража прямо на дорозі М-19 вони випадково зустрілися з головою ОДА. Тож цей день справді виявився «контрольним».

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги