Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№144 від 28.05.2013 року Про відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора УкраїниБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від "____"   _________ 2013 року             м. Бучач                            № 144

 

Про відзначення в районі 22-ї річниці

незалежності України та

Дня Державного Прапора України

 

На виконання Указу Президента України від 08 квітня 2013 року № 198/2013 "Про відзначення 22-ї річниці незалежності України", розпорядження голови облдержадміністрації від 26 квітня 2013 року № 184-од «Про відзначення в області 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України», з метою консолідації українського суспільства в дусі патріотизму і поваги до своєї держави:

1.  Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України у складі згідно з додатком.

2.  Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, що додаються.

3.  Виконкомам місцевих рад:

1) утворити відповідні організаційні комітети, розробити заходи з підготовки і відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України;

2) організувати проведення в м. Бучач, селищі і селах району, у трудових колективах урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, політичних партій, а також святкових концертів;

3) спрямувати проведення урочистостей на зміцнення громадянської злагоди та консолідацію суспільства, утвердження у суспільній свідомості ідей єдності українського народу, поваги до його історичного минулого та героїчної боротьби за незалежність;

4) про виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 28 серпня 2013 року.

   4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення матеріалів та про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 30 серпня 2013 року та обласну державну адміністрацію до 03 вересня 2013 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 серпня 2012 року № 513 - од “Про відзначення в  районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”.

6.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації О.І. Триньку.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                           В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема