Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№148 від 30.05.2013 року Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів державних службовців та його врегулювання


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”___________ 2013 року             м. Бучач                        №148

 

Про  заходи  щодо  мінімізації

можливості виникнення конфлікту

інтересів державних службовців та

його врегулювання

 

             На виконання Указу Президента України від 23 квітня 2013 року           № 229/2013 “Про План заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012–2020 роки”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 травня 2013 року № 211- од  “ Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів державних службовців та його врегулювання”:

 

           1. Затвердити заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення, що додаються.

            2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконкому Бучацької міської ради забезпечити реалізацію заходів та щокварталу до 03 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати про стан їх виконання сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

            3. Сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів та про виконання розпорядження інформувати облдержадміністрацію щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

            4. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити керівнику апарату районної  державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П.

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                                    В.М. САВКА                    

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема