Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№113 від 29.04.2013 року Про порядок організації чергування керівництва райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___      __________ 2013  року             м. Бучач                        №113

 

 

Про порядок організації чергування

керівництва райдержадміністрації

на робочих місцях у святкові дні для

вирішення питань, пов’язаних з

ліквідацією наслідків надзвичайних

ситуацій

 

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2013 р. № 254 «Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників і заступників керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій» з метою оперативного прийняття рішень та організації робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій:

 

  1. Затвердити графік чергування керівних працівників Бучацької районної державної адміністрації, що додається.
  2. Чергування здійснювати відповідно до інструкції для чергового працівника в Бучацькій районній державній адміністрації.
  3. Для забезпечення чергування на належному рівні мати довідники телефонів рятувальних підрозділів, комунальних служб, правоохоронних органів та медичних установ, копію плану реагування райдержадміністрації на надзвичайні ситуації, класифікатор надзвичайних ситуацій, витяги з нормативно-правових документів, що регламентують порядок реагування на такі ситуації та інші документи з питань реагування на надзвичайні ситуації.
  4. У разі виникнення або загрози виникнення надзвичайної ситуації керівні працівники, які здійснюють чергування:

- організовують інформування служби ЦЗ у Бучацькому районі ТУ МНС України у Тернопільській області ;

          - забезпечують збір оперативного штабу (групи) реагування на   надзвичайні ситуації райдержадміністрації;

     - організовують збирання та обробку інформації про характер надзвичайної ситуації, її масштаби, можливість розвитку та наслідки, наявність жертв і потерпілих;

      - забезпечують обмін інформацією та оповіщення населення, взаємодію органів виконавчої влади щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема з службою ЦЗ у Бучацькому районі ТУ МНС України у Тернопільській області;

      - чергують до збору в повному складі оперативного штабу (групи) реагування на надзвичайні ситуації райдержадміністрації та забезпечують виконання Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. № 1567;

      - організовують  проведення моніторингу стану виконання робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації у межах повноважень райдержадміністрації.

5. Контроль з виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                   В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема