Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№114 від 29.04.2013 року Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку в 2013 році


 

Бучацька районна державна адміністрація

Тернопільської області

Розпорядження

голови  районної  державної  адміністрації

“___”   __________   2013 року                                                                                 №  114

м. Бучач

Про закріплення території обслуговування

за загальноосвітніми навчальними закладами

 району та призначення уповноважених для

виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей

і підлітків шкільного віку в 2013 році

 

На виконання Законів України “Про загальну середню освіту”, “Про освіту”, а також п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 р. № 646 “Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку ”  та п. 5 цієї Інструкції:

1.      Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами району  відповідні території обслуговування (мікрорайони) та призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку (Додаток 1,2).

2.      Відділу освіти райдержадміністрації до 15 травня 2013 р. провести інструктаж для осіб, що відповідають за складання списків дітей і підлітків шкільного віку. 

3.      Уповноваженим  з 15 травня по 15 серпня 2013 року провести складання та уточнення списків дітей і підлітків шкільного віку (згідно додатків 1,2) в двох  примірниках і до 20 серпня 2013 р.  подати їх у відділ освіти райдержадміністрації.

4.      Відділу освіти райдержадміністрації до 25 серпня 2013 р. надати списки дітей загальноосвітнім навчальним закладам  для проведення перевірки дітей і підлітків.

5.      Керівникам навчальних закладів:

5.1.  До 05 вересня 2013 р. згідно списків /додатків 1,2/ провести перевірку явки дітей і підлітків до загальноосвітнього закладу і до 10 вересня 2013 р. повернути ці списки   у відділ освіти райдержадміністрації;

5.2.  06 вересня 2013 р. здати у відділ освіти райдержадміністрації списки дітей, які не приступили до навчання станом на 05 вересня із зазначенням причини;

5.3.  До 20 вересня 2013 р. здати у відділ освіти райдержадміністрації звіти № 77 – РВК, а відділу освіти до 30 вересня подати даний звіт районному управлінню статистики.

6.      Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків  та начальника  відділу освіти  райдержадміністрації  Рудника О.П.

 

                    Голова  районної державної адміністрації                                            В. М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема