Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№102 від 16.04.2013 року Про соціальну підтримку у 2013 році сімей, які проживають у складних умовах


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

«___»_________2013року                      м. Бучач                                      №_______                   

 

Про соціальну підтримку у

2013 році сімей, які проживають

у складних умовах

 

Відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства праці та соціальної політики України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України від 14.06.2006 № 1983/388/452/221/556/596/106 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах", розпорядження голови облдержадміністрації від

 08 квітня 2013року №136-од «  Про соціальну підтримку у 2013 році сімей, які проживають у складних умовах», з метою надання соціальної допомоги сім'ям, які проживають у складних умовах:

 

1.                 Затвердити заходи щодо соціальної підтримки у 2013 році сімей, які проживають у складних умовах (додаються).

2.                 Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкомам міської, селищної, сільських рад забезпечити організацію виконання заходів.

3.                 Відповідальним виконавцям заходів інформувати про проведену роботу відділ  у справах молоді та спорту районної  державної  адміністрації  до  20 грудня 2013 року.

4. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан реалізації  розпорядження  інформувати  районну  державну  адміністрацію до 3 січня 2014року, та управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 10 січня 2014 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Стронській  О.О.

 

 

 

Голова районної

 державної адміністрації                                                                   В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема