Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№99 від 12.04.2013 року Про захист об’єктів культурної спадщини під час відведення земельних ділянок


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “___”__________ 2013 року            м. Бучач                             №99

 

 

Про захист об’єктів культурної

спадщини під час відведення

земельних ділянок

 

 

       На території Бучацького району нараховується 63 об'єкти археологічної спадщини, 163 пам'ятки архітектури, історії, монументального мистецтва, з них під охороною держави перебувають 14 пам'яток архітектури, є 17 пам'яток архітектури місцевого значення, 33 території та об'єкти природно-заповідного фонду, 10 з яких входять до Регіонального ландшафтного парку Дністровський каньйон. м. Бучач та селище Золотий Потік включені до Списку історичних населених місцьУкраїни відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року № 878.

   

        На виконання підпункту 6 пункту 1 доручення Президента України від 16.03.2013 № 1-1/579 про захист археологічної спадщини під час відведення земельних ділянок , розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 03.04.2013 року № 124-од « Про захист об’єктів культурної спадщини під час відведення земельних ділянок”, керуючись статтями 6, 17, 37 Закону України «Про охорону культурної спадщини», з метою захисту об’єктів культурної спадщини, особливо об’єктів археології, посилення контролю за їх збереженням

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

1.      Відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації  відповідно до пункту 4 частини 1 статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» посилити державний контроль за охороною об’єктів культурної спадщини.

 

2.      Відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації спільно з виконавчими комітетами сільських, селищної, міської  рад:

      1)вирішити питання балансової належності об’єктів культурної спадщини, особливо археологічної, в межах і за межами населених пунктів;

    

      2)забезпечити охорону об’єктів культурної спадщини, їх збереження та використання відповідно до підпункту 10 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

    

      3)про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію до 25 грудня 2013 року.

 

        3.Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури  райдержадміністрації:

 

       1)вжити заходів з коригування генеральних планів населених пунктів району з урахуванням об’єктів археологічної спадщини;

     

      2)про проведену роботу інформувати  відділ культури  райдержадміністрації до 25 грудня 2013 року.

 

4.Відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації систематизувати отримані матеріали та інформувати управління культури облдержадміністрації до 01 січня 2014 року.

 

5.Першому заступнику голови районної державної адміністрації Краснощокому О.О. здійснювати контроль за виконанням розпорядження.

 

 

 

Голова районної державної

   адміністрації                                                                         В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема