Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№45 від 01.03.2013 року Про виконання Закону України «Про охорону праці» щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці в освітніх закладах району


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від  01 березня 2013 року                   м. Бучач                           № 45-од

 

Про виконання Закону України

«Про охорону праці» щодо

проведення атестації робочих

місць за умовами праці в освітніх

закладах району  . 

 

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться відповідна робота по виконанню  Закону України «Про охорону праці» щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці.

У 2012 році проведено 63 перевірки стану умов праці  на підприємствах, установах та організаціях району, в тому числі, 37 перевірок - у освітніх закладах району. Матеріали перевірок  направлено  в обласну експертизу умов праці для відповідного реагування.

В  результаті проведеної роботи станом на 1 січня 2013 року 25 шкіл району провели чергову атестацію робочих місць за умовами праці. У зв’язку з нестачею коштів  на проведення досліджень  шкідливих факторів  на робочому місці  кухаря у 17 школах району не проведено чергову атестацію робочих місць. Кошти у сумі 38530 грн. на проведення чергової атестації робочих місць   закладені в кошторисі відділу освіти  райдержадміністрації на 2013 рік.

З метою покращення роботи із виконання вимог Закону України «Про охорону праці» щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці в освітніх закладах району :

1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації Гузовського В.Й. «Про виконання Закону України «Про охорону праці» щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці в освітніх закладах району» взяти до відома.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

2.1.Продовжити  роботу щодо якісного та своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці в освітніх закладах району .

2.2. В  колективних договорах, що поступають на реєстрацію,звернути увагу на розділ «Охорона праці» щодо забезпечення   соціальних гарантій згідно із результатами атестації робочих місць па умовами праці .

3.Відділу освіти райдержадміністрації:

3.1. Провести атестацію робочих місць за умовами праці в школах району.

3.2 Про стан проведення атестації робочих місць  за умовами праці в освітніх закладах  району  інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  до 1 грудня 2013 року .

      4 . Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника

      голови райдержадміністрації Краснощокого О.О.

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема