Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№58 від 14.03.2013 року Про проект програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕPЖAВНAAДМІНІСТPAЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___  ______________20___ року                                  м. Бучач № 58

 

 

Про проект програми оздоровлення та відпочинку

дітей на період до 2015 року

 

         Відповідно до законів України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", "Про охорону дитинства", "Про позашкільну освіту", "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", постанови Кабінету Міністрів України від    14 квітня 1997 р. № 323 "Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 2056-р "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 лютого 2013року №49-од, «Про проект обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року», з метою створення належних умов для організації та проведення дитячого оздоровлення і відпочинку, надання оздоровчих послуг дітям, які потребують особливої уваги та підтримки:

1. Схвалити проект районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року (далі – проект Програми), що додається.

2. Відділу у справах  молоді та спорту районної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до регламенту районної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Стронській О.О.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                В.М.САВКА  

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема