Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№37 від 15.02.2013 року Про відзначення в районі 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки АфганістанБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 

       

від “___”__________ 2013  року                  м. Бучач                        №37 

 

 

                  

 Про відзначення в районі 24-ї річниці

 виведення військ колишнього СРСР

 із Республіки Афганістан

 

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року                  № 180/2004 “Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав”, розпорядження голови облдержадміністрації від 11 лютого 2013 року 50-од, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління:

 

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан у складі згідно з додатком.

 

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (далі – заходи), що додаються.

 

3. Виконавчим комітетам місцевих рад:

  1) розробити заходи з підготовки та відзначення в населених пунктах району 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та забезпечити організацію їх виконання;

  2) про стан реалізації заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 20 лютого 2013 року.

 

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну та обласну державні адміністрації до 25 лютого 2013 року.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема