Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.09.2018 ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ


Виплата заробітної плати в «конвертах» – проблема яка гостро стоїть в нинішніх нестабільних економічних умовах. Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах». На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Водночас проблема наповнення бюджету є гострою і потребує постійної та особливої уваги, оскільки негативними чинниками, які впливають на надходження до бюджету є «тіньова» зайнятість та «конвертні» зарплати.

Тому у Бучацькій районній державній адміністрації відбулося засідання комісії, участь в якій взяли начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільській області Михайло Бобин, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, заступник начальника Бучацької ОДПІ Головного Управління ДФС України у Тернопільській області Любов Челядіна, головний державний інспектор управління Держпраці у Тернопільській області Іван Клочко, а також керівник підприємств та організацій.

За результатами зустрічі вирішили проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема