Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 1 вересня 2018 року)


Упродовж  січня – серпня 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 2165 осіб  ,   з них мали статус безробітного – 1200 осіб.   
На 1 вересня 2018 року  статус безробітного мали 422 особи , з них   56,9 % склали жінки, 30,1 % - молодь віком до 35 років, 54,3 %- належали до осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 74,2 %  зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Допомогу по безробіттю за станом на 01.09.2018 року отримували 378 безробітних (89,6% від загальної чисельності осіб). Середній розмір допомоги по безробіттю станом на 1 вересня 2018 року становить 2004  грн.
За фаховим рівнем серед безробітних осіб, які користувались послугами районного центру зайнятості  56,2 % склали особи, які займали робітничі місця, 32,5 %-  службовці, 11,3 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.
За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні - серпні 2018 року  працевлаштовано    1134 особи , у тому числі 387 осіб  зі статусом безробітного. 
З метою  забезпечення тимчасової зайнятості організовано та проведено громадські роботи для 57осіб з числа безробітних. При залученні до громадських робіт зареєстрованих безробітних фінансування таких робіт здійснювалося за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів міської ради , Добропільської та Старопетликівської сільських рад.   За рахунок коштів роботодавців проводилися інші роботи тимчасового характеру. В таких роботах взяли участь 265 осіб.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 17 роботодавцям  за працевлаштування 20 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.
З метою підвищення конкурентоспроможності  громадян на ринку праці 26 особа  з числа безробітних проходила підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями актуальними на ринку праці під конкретні замовлення роботодавців. 21 особа закінчила навчання та станом на  1 вересня 2018 року 20 осіб   працевлаштовані.
Впродовж   січня - серпня  2018 року 260 роботодавців  району  поінформували центр зайнятості про наявність 1212  вакансій .  Середній розмір заробітної плати у поданих вакансіях  склав 3890 грн.
Станом на 1 вересня 2018 року актуальними були 47 вакансій. На одне вільне робоче місце   претендувало 9 безробітних громадян.
З проблемних питань на ринку праці району залишається сезонний характер  більшості видів робіт, що впливає на тривалість безробіття,  тінізація зайнятості, низька мотивація до праці через низький розмір оплати праці, сільське безробіття, трудова міграція населення за кордон, що породжує кадровий голод.Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема