Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

05.09.2018 Якщо людина навчалася, одержуючи вищу або спеціальну освіту в 1998-2003 роках, чи буде зараховано ці періоди до страхового стажу?


Згідно із Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період, протягом якого особа належала до застрахованих осіб та за який щомісяця сплачено внески не менші за мінімальний внесок. У Пенсійному фонді обчислюють страховий стаж з 01.01.2004 р. за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку внесків, а за період до цієї дати — на підставі документів і в порядку, що діяв до набуття сили відповідним законом. До страхового стажу враховуються всі періоди трудової діяльності.

 Згідно з пунктом «д» статті 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення» до стажу роботи зараховують час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації, в аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі. Час навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.

 Таким чином, період навчання на очній (денній) формі, що мало місце до 01.01.2004 р. (незалежно від рівня акредитації навчального закладу), що підтверджено документами, зараховується до страхового стажу.




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема