Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29/08/2018 ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло БОБИН провів День Пенсійного фонду України для мешканців села Старі Петликівці. Метою даного заходу стало наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Питання які цікавили присутніх стосувались перерахунку пенсії, поновлення її виплати і правильності нарахування, обчислення  та зарахування страхового стажу.

Під час зустрічі начальник управління розповів про основні функції Веб-порталу Пенсійного фонду України, запропонував учасника долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян та скористатись послугою інформування громадян шляхом отримання смс-повідомлень. Також нагадав про можливість отримати найактуальнішу інформації з питань пенсійного забезпечення із відомчого видання «Пенсійний кур’єр»

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема