Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.08.2018 Скажіть НІ! зарплаті в конверті


ПАМ’ЯТАЙТЕ! Тільки з офіційної зарплати роботодавець сплачує за вас страхові внески до системи обов’язкового пенсійного страхування.

Заробітна плата, яка виплачується в конвертах, - тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника. Це – ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою. А низька заробітна плата – шлях до отримання мінімальної пенсії на схилі літ.

ЗНАЙТЕ! Тільки з легальної зарплати формується ваша майбутня пенсія.

Основа вашої майбутньої пенсії – страхові внески, які роботодавець сплачує за вас до Пенсійного фонду України. При «сірих» схемах оплати праці страхові внески сплачуються в мінімальному розмірі або не сплачуються зовсім. У цьому разі ви втрачаєте право на отримання пенсії в майбутньому або отримуватимете її в мінімальному розмірі.

ЯК ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО РОБОТОДАВЕЦЬ СПЛАЧУЄ ЗА ВАС СТРАХОВІ ВНЕСКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ:

-         самостійно звернутися до будь-якого управління Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційни кодом;

-         в особистому кабінеті на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (необхідно зайти в «Особистий кабінет», обрати розділ «Мій страховий стаж» та перегляноти інформацію про страхови   й стаж та сплачені внески;

-         за допомогою СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України (за допомогою електронного цифрового підпису необхідно зайти до «Особистого кабінету» на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України http://portal.pfu.gov.ua та налаштувати сервіс СМС-інформування.

 

 

Світлана Баволяк заступник начальника фінансово-економічного відділу
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема