Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.08.2018 ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ


Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років.  Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватись на один рік, та з 01 січня 2028 року становитиме  не менше 35 років.

            Нагадаємо, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному (соціальному) страхуванню, та за який  щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

             Для зарахування фізичними особами-підприємцями повного місяця до страхового стажу, підприємець повинен нарахувати та сплатити єдиний внесок в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок, що визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати, яка на сьогодні складає 3723 грн., та розмір внеску (22%),  відповідно, мінімальний страховий внесок – 819,06 грн., на місяць, а також подати річну звітність до органів державної фіскальної служби. 

               Звертаємо увагу, що якщо приватним підприємцем не сплачено  єдиний внесок і виник борг, відповідно, період за який обліковується заборгованість, не буде зараховано до страхового стажу і лише при повному погашені буде зараховано!

                Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області просить розрахуватись з боргами по страхових та єдиному внеску та не допускати виникнення заборгованості  з єдиного соціального внеску в подальшій діяльності, адже її наявність – це ризик соціальної незахищеності сьогодні та відсутності права на пенсійне забезпечення в майбутньому. 

             

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема