Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.08.2018 Положення про реєстр застрахованих осіб: що змінилось


Постановою Правління ПФУ від 27.03.2018 р. № 8-1 викладено в новій редакції Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, затверджене постановою Правління ПФУ від 18.06.2014 р. № 10-1 (далі – Положення № 10-1).

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування (12.06.2018 р.).

 

Так, згідно з оновленою редакцією Положення № 10-1 страхувальникам надається інформація із Реєстру застрахованих осіб про застрахованих осіб, які перебувають у трудових відносинах з цими страхувальниками, за період перебування особи у трудових відносинах із страхувальником, а також відомості про страховий стаж цих застрахованих осіб, необхідні для призначення соціальних виплат.

Нагадаємо, раніше, страхувальникам надавалась інформація про застрахованих осіб, які перебувають у трудових відносинах з цими страхувальниками, виключно за період перебування особи у трудових відносинах із страхувальником. Це призводило до необхідності працівникам особисто одержувати довідки від ПФУ для надання їх роботодавцям з метою підтвердження свого страхового стажу, наприклад у випадках, коли новоприйнятий працівник йде на лікарняний.

Тепер же роботодавець сам зможе отримувати довідки про трудовий стаж своїх працівників для призначення їм соціальних виплат за необхідний період, а не лише за період перебування таких працівників у трудових відносинах з цим роботодавцем.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема