Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.07.2018 ДЛЯ НАБУТТЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ НЕОБХІДНО ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ


В зв’язку із збільшенням мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, який становить 25 років і поступово збільшуватиметься щороку до 2028 року на 1 рік, виникає потреба легально працювати, а в свою чергу роботодавці зобов’язані нараховувати та виплачувати заробітну плату не нижче мінімальної (з 01.01.2018 – 3723 грн.) та сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі не нижчому, ніж мінімальний страховий внесок (з 01.01.2018 – 819,06 грн.).

Слід зазначити, що працівники, які отримують винагороду за свою працю нижче розміру мінімальної заробітної плати, потрапляють у зону ризику на набуття необхідного страхового стажу для призначення окремих соціальних та пенсійних виплат, а також не можуть розраховувати на пенсійну виплату більшу, ніж мінімальний розмір, при досягненні пенсійного віку.

Дуже важливо, щоб при неповній зайнятості працівника, у разі, якщо сума нарахованої заробітної плати є нижчою за розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець нараховував і сплачував єдиний соціальний внесок у розмірі не нижче мінімального. Лише у такому випадку до страхового стажу буде зараховано повний місяць.

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області звертається до Вас, шановні громадяни з проханням працевлаштовуватися лише легально! При працевлаштуванні за основним місцем роботи погоджуйтеся лише на укладання трудового договору та на гідний Вас рівень оплати праці! Цікавтеся у роботодавця про нарахування та сплату єдиного соціального внеску.

А найкраще, для того, щоб володіти інформацією про страховий стаж та нараховану роботодавцем заробітну плату, пропонуємо зареєструватися на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема