Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.07.2018 ЯК ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ?


В зв’язку з постійним розвитком та вдосконаленням систем Пенсійного фонду пенсіонери мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП). Електронне пенсійне посвідчення - це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розраховуватись за покупку в магазині та мати доступ до інших онлайн-послуг. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

 

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, потрібно звернутись до Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи:

-         Паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, та фотокартку розміром 30*25мм.

 

Електронне пенсійне посвідченння буде виголтовлене безкоштовно, протягом 30 робочих днів.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема