Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.07.2018 ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ ПИЛЯВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів зустріч з трудовим колективом Пилявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Бучацького району. Учасники отримали вичерпні відповіді на запитання стосовно пенсійного віку, осучаснення пенсій, обчислення страхового стажу, права виходу на пенсію на пільгових умовах, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Також їм розповіли про можливість завчасно звернутися до управління з документами, необхідними для призначення пенсії, для їх перевірки та отримання консультацій.

Під час зустрічі начальник управління звернув увагу на важливість питання легалізації трудових відносин та зазначив, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу, а також повідомив присутніх про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема