Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03.07.2018 СПІВПРАЦЯ З «ПРИВАТБАНКОМ»


СПІВПРАЦЯ З «ПРИВАТБАНКОМ»

 

 

Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів засідання круглого столу з представниками Бучацького та Тернопільського відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Метою такої зустрічі стало надання якісних послуг пенсіонерам району та розширення кола осіб, які користуються банківським послугами. Також під час зустрічі обговорили питання можливості встановлення додаткових терміналів банків та банкоматів з метою покращення зручностей у отриманні пенсійних виплат. Розробили спільні плани щодо якості обслуговування громадян, які ґрунтуються на оперативності, довірі, розумінні, зручності, економії часу та коштів, вивченні потреб клієнтів.

Результатом зустрічі стало досягнення домовленості щодо покращення співпраці, обміну роз’яснювальними матеріалами  та періодичним оновленням інформаційних стендів.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема