Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.06.2018 Жителям села Підзамочок надали роз'яснення з пенсійних питань


День пенсійного фонду для мешканців села Підзамочок провів начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин.

Який проінформував про особливості здійснення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та умови масового перерахунку пенсій у зв’язку з уточненням показників середньої заробітної плати працівників з  01 липня  2018 року. Ознайомив з переліком документів, необхідних для призначення пенсії. Розповів про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи. Наголосив на перевагах легальної зайнятості і необхідності дотримання законодавства про працю.

Повідомив присутніх про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема