Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

30.05.2018 До відома роботодавців та застрахованих осіб!


З метою оперативного реагування на дзвінки, які надходять від застрахованих осіб, скарги та побажання, в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області організовано роботу телефонної «гарячої лінії».

Громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо покращення роботи Фонду, а також повідомити про можливі зловживання його посадовими особами.

Приймаються телефонні дзвінки управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00,  у п’ятницю  –  з 8.00 до 15.45 за  номером телефону (0352) 52-72-21.

Звернення на «гарячу телефонну лінію» відразу опрацюють. Інформація, яка потребує додаткового опрацювання, надсилається на розгляд структурним підрозділам управління виконавчої дирекції Фонду, його відділенням, відповідно до компетенції. Працівники управління інформують та консультують заявників з актуальних питань щодо норм законодавства у сфері соціального страхування, проводять аналіз змісту звернень заявників та інш.

Окрім того, зацікавлені особи можуть щоденно  з 8.00  до  17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45 звернутись до  працівників Бучацького відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області за номерами  телефону (03544) 2-20-38,  (03544) 2-12-20 та отримати вичерпні відповіді на поставлені ними запитання.

Обробка персональних даних звернень громадян, які надійшли на «гарячу  лінію», здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема