Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

31.05.2018 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ


«День відкритих дверей» провели в Бучацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області. Метою даного заходу  стало ознайомлення громадян з основними змінами в пенсійному законодавстві, порядком та умовами призначення різних видів пенсій, переліком документів, які підтверджують трудовий стаж. Також під час заходу спеціалісти звернули увагу присутніх на тому, що майбутня пенсія залежить від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати.

Для учасників заходу підготували інформаційні матеріали та роздали буклети з актуальних тем. Фахівці Фонду пропонували відвідувачам ознайомитись з щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр», в якій завжди є можливість знайти актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Кожному надали вичерпні відповіді на питання які виникали. А також розповіли про можливість отримання електронних пенсійних послуг за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України.

                                                                     
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема