Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29.05.2018. УВАГА! Фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерських господарств!


Легалізація зайнятості та оплати праці - це одна з важливих проблем, вирішення якої дасть можливість забезпечити належний рівень майбутньої пенсії? та соціальної захищеності людей, що працюють на підприємствах і в приватному бізнесі. Наявність певного стажу роботи впливає не лише на право для призначення пенсії, а й на її розмір, оскільки коефіцієнт стажу є складовою при розрахунку пенсії .

?Питання впливу? розміру сплаченого єдиного внеску? на розмір майбутньої пенсії? є чи не найактуальнішою темою серед населення України. Розмір? пенсії українця залежить від трьох чинників: тривалості страхового стажу, розміру отримуваної заробітної плати та повноти? сплати єдиного соціального внеску із заробітної плати.

Особливо наголошуємо щодо впливу розміру сплаченого єдино внеску на розмір майбутньої пенсії платникам єдиного внеску, визначених пунктами 4,5 та? 5 1 частини першої статті 4 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування; особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності; члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах)

Якщо людина взяла на себе відповідальність? бути підприємцем, доводиться відповідати за своє майбутнє перед? самим собою,? платити внески в тому обсязі, що гарантують бажаний розмір пенсії. Адже не сплата? внесків не дає можливості? зарахувати період трудової діяльності? до страхового стажу. І, як наслідок,? громадяни мають пенсію, яка не відповідає їхнім сподіванням.

Кожний платник? єдиного податку, ?особа, які провадить незалежну професійну діяльність та член фермерського господарства? повинен сам для себе задати запитання: яку пенсію я хочу отримувати в майбутньому????

?
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема