Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

23.05.2018 День Пенсійного фонду для жителів села Ріпинці Бучацького району


Заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Оксана Бугаєнко в рамках Дня Пенсійного фонду провела зустріч з мешканцями села Ріпинці Бучацького району. Відповіла на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, переведення з одного виду пенсії на інший, роз’яснила порядок звернення за призначенням пенсії. Надала індивідуальні роз’яснення щодо обчислення страхового стажу та перерахунку пенсії. Наголосила, що недотримання норм законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість із використанням праці без укладення трудових угод з громадянами негативно впливають на стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, а також не забезпечують соціальний захист працівників.

Розповіла про роботу оновленого веб-порталу Пенсійного фонду України, можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії» та переваги отримання пенсії через банківські установи.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема