Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

17.05.2018 ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА


Заступник начальника управління Оксана Бугаєнко та  головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Іванна Побуринна провели заняття для майбутніх пенсіонерів у трудовому колективі Жизномирської загальноосвітньої школи.

Надали роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугу років. Акцентували увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Зосередили увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надали їх перелік, та повідомили присутніх про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії та через оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема