Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03/05/2018 До уваги фізичних осіб - підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарств !


Легалізація зайнятості та оплати праці - це одна з важливих проблем, вирішення якої дасть можливість забезпечити належний рівень майбутньої пенсії  та соціальної захищеності людей, що працюють на підприємствах і в приватному бізнесі. Наявність певного стажу роботи впливає не лише на право для призначення пенсії, а й на її розмір, оскільки коефіцієнт стажу є складовою при розрахунку пенсії .

Питання впливу  розміру сплаченого єдиного внеску  на розмір майбутньої пенсії  є чи не найактуальнішою темою серед населення України. Якщо людина взяла на себе відповідальність  бути підприємцем, доводиться відповідати за своє майбутнє перед  самим собою,  платити внески в тому обсязі, що гарантують бажаний розмір пенсії. Адже не сплата  внесків не дає можливості  зарахувати період трудової діяльності  до страхового стажу. І, як наслідок,  громадяни мають пенсію, яка не відповідає їхнім сподіванням.

Кожний платник  єдиного податку та член фермерського господарства  повинен сам для себе задати запитання: яку пенсію я хочу отримувати в майбутньому?  

 

Світлана Баволяк заступник начальника фінансово-економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема