Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.04.2018 ПРО ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ!


Завідувач сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсії Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Людмила Павлюк провела зустріч для учнів Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів, під час якої ознайомила їх з основними функції органів Пенсійного фонду України. В свою чергу учні цікавились за яких умов оформляється пенсія та чи зможуть громадяни які працюють за кордоном отримувати пенсію в Україні.

Також для розширення знань з пенсійної тематики підростаючому поколінню розповіли про Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду, який дає можливість контролювати заробітну плату для майбутніх пенсіонерів, та наголосили, якщо одержувати заробітну плату в конверті, то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть, і на гідну пенсію не варто сподіватись.

Зустріч пройшла в режимі діалогу, на всі поставленні запитання юні слухачі отримали чіткі і зрозумілі відповіді.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема