Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.04.2018 ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ для мешканців села Завадівка, Монастириського району


Спеціалісти Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустріч з мешканцями села Завадівка. Під час якої проінформували населення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугою років, залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Розповіли про особливості автоматичного перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року для тих пенсіонерів, які після призначення або попереднього перерахунку пенсійної виплати, продовжували працювати. Наголосили що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати: про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.

Повідомили присутніх, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на веб-порталі. А також відповідали на питання які виникали в ході зустрічі.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема