Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

10.04.2018 ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ для мешканців села Устя-Зелене, Монастириського району


Начальник Монастириського відділу обслуговування громадян Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Вадим Тимура провів зустріч з трудовим колективом сільської ради та мешканцями села Устя-Зелене. Під час якої інформував населення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугою років, залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Розповів про особливості автоматичного перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року для тих пенсіонерів, які після призначення або попереднього перерахунку пенсійної виплати, продовжували працювати.

Повідомив присутніх, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на веб-порталі, нагадав про можливість отримання громадянами консультацій по телефону «гарячої лінії». А також відповідав на питання які виникали в ході зустрічі.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема