Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29.03.2018 Виїзний прийом для мешканців с. Горожанка


Перший заступник начальника Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Наталія ГОЦ провела зустріч з трудовим колективом  та мешканцями села Горожанка, надала роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком та за вислугою років. Акцентувала увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Наголосила, що пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення виплати: про працевлаштування та звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.

Для осіб передпенсійного віку розповіла про можливість завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії та надала їх перелік.

Відповіла на запитання стосовно порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності, зарахування до страхового стажу періодів догляду за дитиною до трьох років, служби у Збройних силах, перебування на обліку в центрі зайнятості. Надала індивідуальні роз’яснення щодо порядку обчислення страхового стажу, перерахунку пенсії, складових пенсійних виплат.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема