Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

29.03.2018 «ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТІ – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ ТА СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ»


Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області постійно привертає увагу молоді до негативних наслідків від отримання заробітної плати «в конвертах» та інформує населення з питань легального працевлаштування.

З цією метою проведено флешмоб на тему «Зарплата в конверті – втрачена пенсія та соціальні гарантії». Для участі в флешмобі були залучені студенти Бучацького коледжу Подільського ДАТУ. Адже молодь вже сьогодні мусить задуматись над своїм майбутнім. Під час заходу студентам наголосили, що кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на забезпечення гідної пенсії, тому працівникам самим необхідно вирішувати цю проблему, в тому числі і тим, які працюють нелегально, погодившись на неофіційне оформлення та зарплату «в конвертах». Оскільки, нелегальна заробітна плата позбавляє працівника можливості оформлення пенсії, оплати лікарняного та інших соціальних гарантій.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема