Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

28.03.2018 ЗУСТРІЧ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ


Начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин провів зустріч з учнівською молоддю Бучацького коледжу Подільського ДАТУ. З метою виховання економічної та правової культури у молоді - майбутніх платників єдиного внеску, формування та вдосконалення обізнаності з основами пенсійного законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Пенсійного фонду.

Під час зустрічі студенти дізналися про функції органів Пенсійного фонду України, основні аспекти пенсійного законодавства, що таке пенсія, кому вона призначається і від чого залежить її розмір. Також начальник управління розповів про негативні наслідки отримання «тіньових» доходів, про залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачуються внески до Пенсійного фонду.

В ході спілкування студенти та викладачі ознайомились з процедурою реєстрації та переліком послуг, якими можна скористатися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема