Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.03.2018 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ


Бучацьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області з метою ознайомлення громадян з основними функціями органів Пенсійного фонду в місті Монастириську було проведено «День відкритих дверей». Протягом заходу спеціалісти розповіли про основні функції та переваги веб-порталу. Звернули увагу на те, що портал працює з дотриманням вимог захисту персональних даних, а процедура реєстрації є максимально спрощеною. Тому зареєстровані користувачі порталу можуть вирішувати свої актуальні питання у режимі онлайн, також всім бажаючим допомагали зареєструватися на Веб-порталі, та пояснювали особливості користування ним.

Спеціалісти управління підготували інформаційні наочні матеріали та роздали буклети з актуальних тем. З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували відвідувачам ознайомитись з щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» якої завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Кожному було приділено максимальну увагу та надано умови для якнайшвидшого вирішення питань які виникали протягом даного заходу.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема