Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

22.03.2018 ДЛЯ НАБУТТЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ НЕОБХІДНО ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ!


Розмір  пенсії українця залежить від трьох чинників: тривалості страхового стажу, розміру отримуваної заробітної плати та повноти  сплати єдиного соціального внеску із заробітної плати. Неофіційна зайнятість, та відповідно, несплата єдиного внеску, призводять до втрати працюючою особою страхового стажу, оскільки, відповідно до чинного законодавства, для зарахування працівнику повного місяця до страхового стажу, роботодавець повинен нарахувати та сплатити  єдиний внесок  в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок, що визначається як добуток  мінімального розміру  заробітної плати (з 01 січня 2018 року - 3723 грн. ) та розміру внеску (22%).

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  звертається до Вас, шановні громадяни з проханням працевлаштовуватись лише легально! При працевлаштуванні за основним місцем роботи  погоджуйтесь лише  на укладання трудового договору  та на гідний Вас рівень оплати праці. Цікавтеся у роботодавця  про нарахування та сплату єдиного соціального внеску.

А найкраще, для того, щоб володіти інформацією про страховий стаж та нараховану роботодавцем заробітну плату, пропонуємо зареєструватися  на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Світлана Баволяк заступник начальника фінансово-економічного відділу Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема