Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.03.2018 Оновлені списки для призначення пенсії на пільгових умовах


З 01 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 за №479 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 24.06.2016 №461».

 

Ухваленим документом суттєво розширено списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

 

Відтепер на пенсію за віком на пільгових умовах можуть претендувати працівники, котрі зайняті на таких роботах повний робочий день, а саме:

-       на ремонті устаткування в умовах діючого виробництва на гірничих роботах, в підготовці руд, збагаченні, окускуванні, випалюванні руд і нерудних копалин, в чорній металургії, в виробництві коксопродуктів, в виробництві кольорових металів, в хімічному виробництві та капітальному ремонті свердловин;

-       на роботах у зоні відчуження, сумарна щільність забруднення території якої радіонуклідами становить 100 кБк/м2 і більше;

-       паянні виробів припоями, що містять свинець або шкідливі речовини першого/другого класу небезпеки чи канцерогени;

-       на видобуванні та збагаченні уранової руди 50 і більше відсотків робочого часу;

-       на складах і базах зберігання і постачання пестицидів та хімічної продукції робітники, які безпосередньо зайняті навантаженням, розвантаженням і складуванням пестицидів.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема